Protest the Hero lõpetab turnee Tallinnas

 (2)
Protest the Hero lõpetab turnee Tallinnas
Foto: Ilmar Saabas

Kanada hetkel kõige kuumema metalcore bänd Protest the Hero kontsert 27. mДrtsil klubis Tapper kujuneb nende kuu aega kestnud Euroopa-turnee võimsaks lõppakordiks.

Nimelt valiti bänd Kanada mainekaima muusikaauhinna Juno Awardsi "parima rock-plaadi" kategooria nominendiks ja seetõttu otsustati ära jätta kõik Tallinnale järgnevad kontserdid ja lennata koju Vancouveris toimuvast auhinnagaalast osa võtma.

"Peale pikki läbirääkimisi Juno komiteega otsustasime me tuurile Tallinnas võimsa punkti panna," teatab bänd.
"Lendame peale seda koju, et auhinnagaalast osa võtta ja loodetavasti pidulikult tähistada Kanada parima rokk-albumi tiitli võitmist!"

Tapperi lavale astuvad ka kaks nende tuurikaaslast - The Chariot (usa) ning The Human Abstract (usa) - ning kohalik soojendaja, eksperimentaalse grind-deathi bänd Charm Bastard.

Üritus on vanusepiiranguta ja algab kell 19.

Protest The Hero on mänginud samas koosseisus loomishetkest saadik juba aastast 1999, mil alustati vaid 12-aastaste poisikestena.
Seni on ilmunud kaks kauamängivat ning esikplaadilt pärit lugu "Bury the Hatchet" kuulub ka ülipopulaarse arvutimängu Guitar Hero II paketti.

Piletid Protest the Hero kontserdile on saadaval Piletilevis ja Statoili teenindusjaamades hinnaga 250 krooni ning klubist Tapper (Pärnu mnt. 158g) ja plaadipoest Lasering (Pärnu mnt. 38) hinnaga 195 krooni.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare