PUBLIK SOOVITAB: Leedu psühhedeelne rokk-kvartett Garbanotas Bosistas annab Tallinnas kontserdi

 (1)

Leedu psühhedeelne rokk-kvartett Garbanotas Bosistas esineb Tallinnas 31. augustil, Telliskvi Loomelinnakus asuvas kontsert-lokaalis Kivi Paber Käärid.

Garbanotas Bosistas ehk “lokkis bassist” on psühhedeelne rokk-ansambel Vilniusest, kes tegutsenud alates 2008 aastast. Nende juured ammutavad inspiratsiooni vabadusest, armastusest, rahust & rock’n’rollist. Tänaseks päevaks on bänd välja andunud kaks albumit: 2012. aastal ilmunud "Venera" ja 2015. aastal ilmavalgust näinud "Above Us".

Kodumaal on Garbanotas Bosistas laialt tuntud ja tegutsemisaastatega on endale kogutud ka arvestatav fännipagas. 2015. aastal pärjati neid kodumaal aasta alternatiiv-ansambli auhinnaga. Garbanotas Bosistas ei ole ka siinsele publikule võõras - 2015 esitleti Sinilinnus koos Frankie Animaliga oma teist kauamängivat “Above Us” ja möödunud aastal pärjati neid Tallinn Music Weekil publiku lemmiku auhinnaga. Nende kontserdid on kõlapinda tekitanud nii Positivusel kui Liverpool Sound City festivalil.

Leedukate kontsert leiab aset Telliskivi Loomelinnakus paiknevas lokaalis Kivi Paber Käärid algusega 23:00. Rohkem infot ürituse kohta leiad SIIT!
Piletid on saadaval leheküljel 311.ee.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare