PUBLIK SOOVITAB: Reede ja 13 õhtu teeb õnnelikuks Haigla Pidu ja DJ Sotofetti BerliinistPUBLIK SOOVITAB: Reede ja 13 õhtu teeb õnnelikuks Haigla Pidu ja DJ Sotofetti Berliinist
Foto: Pressimaterjal

Reede, 13. oktoober toob hiljuti Tallinnas Noblessneris avatud uhiuude ööklubisse pealinna ühtede parimate pidude kvaliteedipitserit kandva Haigla Peo. Erikülaline on sedapuhku pärit Berliinist.

"Haigla Peol on au esitleda – DJ Sotofett on parimat sorti põrandaaluse tantsumusa spetsialist, kes teinud koostööd teiste seas Soome indie-not-indie mehe Jaakko Eino Kalevi, New Yorgi pahapoiss-elektrooniku Madteo & Londoni dubi-ässa Tapes’iga," teatavad peo korraldajad. Sotofett hoolitseb austatud plaadifirmade Sex Tags Mania, Sex Tags Amfibia & Wania muusika, levi ja disaini eest. DJst on kirjutanud nii Resident Advisor kui ka VICE.

Tegemist on Haigla Peo debüüdiga Noblessneris värskelt avatud ööklubis Hall. "Siduge tantsukingad topeltsõlmega, Sotofetti plaadikohvrid on tihedalt põnevat manti täis & ta mängib peo algusest lõpuni aka all night long. C’mon!"

Vaata lisa Facebookist.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare