PUBLIK SOOVITAB: Sel laupäeval toimub pärast pikka ja rasket haigust meie seast lahkunud Uku Kuudi mälestusõhtu


PUBLIK SOOVITAB: Sel laupäeval toimub pärast pikka ja rasket haigust meie seast lahkunud Uku Kuudi mälestusõhtu
Foto: Erakogu

Sel sügisel lahkus meie seast pärast pikaaegset võitlust ALS-iga Uku Kuut, kelle auks toimub sel laupäeval Telliskivis asuvas Sveta Baaris heategevuslik mälestusõhtu.

Uku muusikat tutvustas laiemale maailmale Washington D.C. plaadifirma Peoples Potential Unlimited. Vaatamata raskele tõvele on Uku looming rahvusvahelistes indie-ringides Eestile visiitkaardiks ning tema ainulaadse käekirjaga lood on inspireerinud loendamatuid teisi.

Laupäeval, 4. novembril Sveta Baaris toimuval üritusel ei jäeta Ukuga hüvasti, vaid öeldakse: "Nägemist!" ning saadetakse ta teele sama lendleva kergusega, millega ta ise kõigele lähenes. Muusikat valivad Ajukaja, Jürgen Tamme, Madis Nestor, Martin Jõela, Prins Emanuel, Rain Tolk, Ruutu Poiss, Sten-Kristian Saluveer, Taavi-Peeter ja Yahoo Boy.

Ürituselt saab soetada erivalikut P.P.U. plaate ja muud kraami, kaasaarvatud ka Uku vinüüle. Sveta Baari uksed avanevad laupäeva õhtul kell 20.00 ning pidu kestab hommikuni. Pilet 5 (FB attend enne keskööd) / 10. Ürituse tulu toetab Eesti Lihashaigete Seltsi ja Uku perekonda. Tutvu Uku Kuudi mälestusõhtuga lähemalt SIIN!

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare