Rabarockil esineb Dub FX koos oma kihlatu Flower Fairy'ga!

 (10)
Rabarockil esineb Dub FX koos oma kihlatu Flower Fairy'ga!
Mart Sepp

Dub Fx on üks kuulsamaid tänavaartiste, kes paneb rahva tantsima nii Pariisi, New Yorki kui Milano tänavatel ning seda vaid oma hääle ja efektipedaalide abil ja nüüd astub ta pärast mitmeid edukaid Eestis antud kontserte üles ka Rabarockil!

Dub Fx, kodanikunimega Benjamin Stanford, on pärit Melbourne’ist, Austraaliast. Andes koos oma kihlatu Flower Fairy’ga spontaanseid tänavakontserte maakera eri paigus, on Dub Fx hetkel drum&bass‘i, hip-hop‘i ja dubstepi skenes vaieldamatult üks nimekamaid beatboxi artiste. Rabarockile tuleb Dub Fx verivärske loomingu ja uue programmiga.

Rabarock 2012 esinejate nimekirja on juba kinnitatud Briti 70ndate teisel poolel loodud punkbänd The Stranglers, Briti power-indie duo The Big Pink, eklektiline shock-rocki bänd The Dwarves USAst, progressiivset rocki mängiv supergrupp Von Hertzen Brothers ja glam-rocki uue laine täht Reckless Love Soomest, nurjatut rock’n’rolli mängiv The Experimental Tropic Blues Band Belgiast ning folkmetallistid Skyforger Lätist. Rabarocki artistide nimekiri täieneb peagi.

Festivali passid on soodushinnaga müügil Piletilevi ja Statoili müügipunktides üle Eesti. Rabarock toimub 15. ja 16. juunil Järvakandis.

Meenuta Dub FX'i esinemist Rock Cafes!

Vaata noorpaari esinemist!

Voorand - Paneme aja seisma kuni 22.11
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare