Reedel Pärnus esinev E-Type soovib kohalikku õlut ning odavat Prantsuse veini!

 (1)

Reedel, 13. juulil, esineb Pärnu Vallikäärus live-bändiga E-Type. Rootsi retrotäht, kodanikunimega Martin Eriksson ning tema 7-liikmeline kaaskond on kontserdi korraldajale esitanud pika ja peamiselt vedelikest koosneva raideri, kus eriliselt rõhutatakse "Important!" märksõnaga üht Prantsuse veini.

4 pudelit Château du Cléray veini ei ole õnneks ei kulukas ega raske soov, mida täita - pudel seda viinamarjasaadust maksab Eesti poodides alla 10 euro, mis veini mõistes lausa odav. Artisti ja kaaskonna jooginimekirjas on eraldi välja toodud ka see mitu pudelit ning millist vett tuleb jahutada näiteks.

Välja võib lugeda sedagi, et seltskonnal on plaanis üks maruline õhtu, arvestades et 8 inimese peale soovitakse liiter Jack Danielsi viskit, liiter Captain Morgani rummi, liiter Vene viina, 24 pudelit Corona õlut ning samas mahus ka kohalikku õlut, mis ei tohi olla tume.

E-Type esineb hittidega Pärnu Vallikäärus 13. juuli õhtul, sooja aitab teha 2 Quick Start. 19-eurosed piletid saadaval Piletilevis!

Seotud lood:

Õnneks soovib retrostaar, kes eestlaste südamesse laulis end 90ndatel lugudega "Angels crying", "Life" ja "Here I go again" ka veidi einestada: menüüsse kuuluvad kartulikrõpsud, tuline salsa, käsitsi valmistatud guacamole ning ka erinevatest köögiviljadest snäkitaldrik.

LOE KA: Kassiga voodis ja pitseeritud potil: need on veidraimad soovid, mida Eestit külastanud staarid korraldajatele esitanud on

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare