RETROFOTO | Kas mäletad veel, milline oli Luisa Rõivas superstaarisaate eelvoorus?

 (2)

Luisa Värk
Luisa VärkFoto: Madis Veltman

Juba õige pea hakatakse Eestis otsima uut superstaari! Kas mäletad veel, millised olid läbi kadalippude leitud staarid veel enne, kui nad olid elus tuntust ja esinejarõõmu maitsta saanud? Üks neist oli ka Luisa Rõivas, endise nimega Värk.

"Eesti otsib superstaari" esimene hooaeg toimus 2007. aasta kevadel. Saatejuhtideks olid näitleja Aigi Vahing ja koreograaf Jüri Nael. Kohtunikeks olid laulja ja kitarrist Mihkel Raud, raadio-DJ ja -ajakirjanik Heidy Purga ning helilooja ja pianist Rein Rannap. Hooaja võitis Birgit Õigemeel (Sarrap).

Seotud lood:

Ka sel aastal hakkab TV3 uut superstaari otsima ning seda juba õige pea.

Kõik lauluhuvilised saavad end registreerida saatesse SIIN.

Registreerimisel on soovitatav lisada ka video, milles osaleja demonstreerib oma lauluoskust. TV3 ootab saatesse kandideerimiseks ka soovitusi. Kui tead oma tutvusringkonnas kedagi — olgu see siis sõber või sugulane, õde või vend, ema või isa, naabripoiss või -tüdruk, õpilane, laps või lapselaps või lihtsalt hea tuttav — kes laulab imeliselt ja sobiks seega hästi “Eesti otsib supertsaari” saatesse, siis saab temast ka teada anda! Saatesse saavad kandideerida kõik, kes on 15.10.2017 seisuga 15-aastased. Registreerimine lõpeb 1. detsembril.

Luisa Värk Foto: Pressimaterjal
Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare