Rockabilly invasioon aprillis Tallinnas

 (14)
Rockabilly invasioon aprillis Tallinnas
Foto: Ilmar Saabas

"Rockabilly Invasioon! Vol 1." on tõsisem katse Eestis laiemalt tutvustada ja propageerida rockabilly muusikastiili, mis on nii Ameerikas kui ka Euroopas väga pop ja elujõuline.

24. aprillil astuvad klubis Tapper üles Eesti rockabilly lipulaevad Boogie Company ja Tri-Tones koos solistiga Hollandist - R.J´ga.
Kohalikele sekundaarivad The Jet-Sons Poolast ja Rockin` Paradox Soomest.

Boogie Company on omaegsetest Otsa - kooli sõpradest väljasirgunud bänd, mis on oma senise näo ja nime saanud 2004 aastal, kui bändiga liitus omaaegse „Eesti kõige tuntuima bändi (väljaspool Eestit)“ Ne Zdhali kitarrist Oleg Davidovitch.
Bänd on esinenud korduvalt Eestist väljaspool, viimase tähtsündmusena peavad poisid ise oluliseks esinemist Los Angelesis, muusikakonverentsi „Musexpo 2008“ raames. Äsja ilmus neilt ka uus EP „Amerika“, mis sisaldab tuntud heavy- ja hardrock lugude rockabilly stiilis covereid.

Tri-Tones on autentne rockabilly-trio, kus mängivad ex-Jumpin’ Wheels’i kitarrist Artur Skrõpnik ja trummar Peeter Karo.
Punt propageerib 50ndate rokkmuusikat esitades seda võimalikult algupärase kõlaga kuid samas ometi omas maneeris.
Festivalil astutakse üles koos Hollandi laulja R.J.- ga.

Rockabilly Invasion nimeline üritus on sündinud Rokiklubi Tapper ja rockabilly`t, kui muusikastiili propageerivate aktivistide vahelises koostöös.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare