SKANDAAL | Gruupid kaebasid muusiku kohtusse: Usher nakatas meid suguhaigusega!

 (1)

Usher
UsherFoto: Mario Anzuoni, REUTERS

Välismaine kõmumeedia kubiseb jäledavõitu skandaalist –kolm naisterahvast on kaevanud kohtusse USA näitleja ja laulja Usheri, kuna too olevat neid herpesega nakatanud.

Kolm naist väidavad, et olid Usheriga kaitsmata seksuaalvahekorras ning nakatusid seeläbi herpesega. Kuna muusik neid enne seksi haigusest ei teavitanud, tahavad naised nüüd mehelt valuraha pettuse, seksuaalse vägivalla, vaimsete üleelamiste ja muu säärase eest.

"Ta ei öelnud, et tal on suguhaigus," sõnas üks naistest, Quantasia Sharpton eile New Yorgis peetud avalikul pöördumisel, mis ka Facebookis üle kanti. Oma sotsiaalmeedias teatas naine, et "vajab raha". Naine seksis Usheriga pärast kontserti, mida ta oma 19. sünnipäeva tähistamiseks külastas. Ülejäänud kaks süüdistajat soovisid jääda anonüümseks – üks neist naine, teine mees.

Pettunud üheööliblikad nõuavad muusikult lisaks valurahale ja kohtuistungile ka avalikku ülestunnistust, kas tal on viirus või mitte. Usher pole teemat siiani kommenteerinud.

Radar Online teab kirjutada, et 2012. aastal maksis Usher ühele endisele armukesele 1,1 miljonit dollarit valuraha tolle herpesega nakatamise eest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare