Suurem kui varem! Kahepäevase Beach Grindi peaesinejad on Jauz ja Macky Gee

 (1)
Suurem kui varem! Kahepäevase Beach Grindi peaesinejad on Jauz ja Macky Gee
Pressimaterjalid

Tänavu kuuendat korda toimuv Beach Grind rõõmustab elektroonilise muusika sõpru 6.-7. juulil Pärnu rannas kahepäevase sündmusega, kus ööklubis Sunset astuvad üles bassimuusika lipulaev Jauz (USA), trummi ja bassi artist Macky Gee (UK) ning kodumaa lippu hoiavad kõrgel Lemon Fight, Wateva, Rämmar DJ’s ning Coverk & Byte.

“Beach Grind on esmakordselt kahepäevane, kuna varasemad aastad on näidanud rekordiliselt suurt huviliste arvu,” räägib Kaarel Sein, üks Beach Grindi korraldajatest. “Samuti annab see meile võimaluse tuua Pärnusse rohkem head muusikat ja artiste.”. Korraldajad lubavad, et suvise rannapeo produktsioon saab olema pöörasem kui varasematel aastatel ning suursuguste artistide nimekirja kõrval on oodata ka palju muud põnevat.

Ameerika Ühendriikidest pärit Jauz, kodanikunimega Sam Vogel, on uuekooli bassimuusika üks juhtfiguuridest, kes on esinenud suurimatel elektroonilise muusika festivalidel üle maailma. Kõigest 24-aastane Vogel on end viie tegutsemisaasta jooksul bassimuusika legendide kõrval tõestanud kui mitmekülgne produtsent, kelle tummistes biitides kostub mõjutusi future house’ist dubstepini. „Muusikal ei ole piire,“ ütleb muusik, kes ei soovi end raamidega piiritleda. Paari nädala eest kuulutas Jauz välja koostöö prantsuse produtsent DJ Snake’iga, kes on tuntud üleilmsete superhittide „Turn Down For What“ ja „Lean On“ autorina.

Seotud lood:

Eestlaste poolt palavalt armastatud Inglismaa produtsent Macky Gee, kes ka talvisel Winter Grindil üles astus, naaseb Beach Grindil teist ja viimast korda sel aastal Eestisse. Muusik, kelle tähelendu on võrreldud Netsky karjääri algusaastatega, on tuntud oskuse poolest sobitada kokku erinevaid žanre. Unikaalse miksimisstiiliga trummi ja bassi artist on siiani välja müünud kõik esinemised Eestis ning lubab, et suvine ülesastumine saab olema eksklusiivne.

Beach Grind 2018 toimub 6.-7. juulil Pärnu rannas, klubis Sunset!


Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare