Taavi Immato rõõmustab: super, et juba üle kümnendi minu vaieldamatute lemmikute hulka kuuluv Nickelback viimaks ka Eestisse tuuakse

 (3)
Taavi Immato rõõmustab: super, et juba üle kümnendi minu vaieldamatute lemmikute hulka kuuluv Nickelback viimaks ka Eestisse tuuakse
Foto: Gregor Jyrna, Butterfly

Üks edukamaid rokkbände maailmas Nickelback annab 25. mail Tallinna Lauluväljakul suurejoonelise show. Kontserdi pärast on ootusärevuses ka ansambli Shanon solist Taavi Immato.

"Super, et juba üle kümnendi minu vaieldamatute lemmikute hulka kuuluv Nickelback viimaks ka Eestisse tuuakse!" rõõmustab Immato. "Nickelback on kaasaja üks populaarseim rokkmuusika lipulaev maailmas, mis on tuntud oma käriseva vokaali ja võimsa soundi poolest. Bändi mitmekülgsesse repertuaari mahub nii metalit, hard rock'i, rokkballaade, kui ka popmuusika elemente. Hetkel oma karjääri laineharjal ratsutav Nickelback on elu parimas vormis ja patt oleks jätta kasutamata võimalus näha legende lives."

Piletid Nickelbacki kontserdile hinnaga alates 49€ tulevad müügile Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades üle Eesti reedel, 8. detsembril kell 10.00. Nickelbacki fänniklubile algas juba piletimüük 6. detsembril kodulehe vahendusel.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare