Tee oma valik! Täna algas populaarseima Eesti DJ võistluse hääletus

 (1)

Andres Puusepp
Andres PuuseppFoto: Facebook

Täna algas hääletus Eesti populaarseima DJ leidmiseks. Nagu eelneval kaheksal aastal kutsub veebileht EestiDJ.ee valima lisaks oma lemmik DJ-le ka parimat ööklubi, sündmust ja raadiosaadet või podcasti. Samuti selgitatakse välja eestlaste arvates parim rahvusvaheline plaadikeerutaja.

Eelmisel aastal andis edetabeli koostamisse oma panuse pea 11 000 inimest, kes hääletasid populaarseimaks DJ-ks Andres Puusepa, teisele kohale valiti Kristjan Hirmo ja kolmandaks Keven K.

"Minu viimane aasta on olnud väga tihe, selle on täitnud esinemised igal nädalavahetusel erinevates Eesti klubides ja eriüritustel. Eesti populaarseima DJ tiitel on sellele kindlasti kaasa aidanud," sõnas möödunud aasta võitja Andres Puusepp.

Parimaks raadiosaateks kuulutati möödunud aastal Weekend Festival Balticu raadiosaade Weekender ja parimaks sündmuseks Weekend Festival Baltic.

Loe veel

Seotud lood:

Hääletus kestab 18. detsembrist kuni jaanuari lõpuni ning Eesti DJ Top 2017 sada populaarsemat plaadikeerutajat avalikustatakse Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Tulemused kuulutatakse välja 23. veebruaril Kultuurikatlas toimuval sisefestivalil "Made In Estonia", kus astub üles kodumaiste DJ-de ja produtsentide paremik, teiste hulgas Madison Mars, Syn Cole, Mord Fustang, Rulers Of The Deep, Bombossa Brothers ja Púr Múdd.

Anna oma lemmikute poolt hääl siin!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare