Treski Küün võtab hooaja kokku pöörase pööripäevagaTreski Küün võtab hooaja kokku pöörase pööripäevaga
Pressimaterjal

Setomaal Värska Vallas Treski külas asuv Treski Küün võtab oma suvehooaja kokku pöörase lõpupeoga, kus lavale astuvad Winny Puhh ning Meisterjaan. Lisaks muusikale saab rahvas osa sportmängudest, mida veab eest Korraldajaonu. Pööripäevale kohaselt ei puudu ka lõke ning peole kohaselt ei puudu ka disko.

Läinud suve jooksul toimus Treskis 13 kontserti ning Treski Küün oli sel suvel kindlasti üks enimkülastatud kohti piirkonnas. Toimus nii rajusid rokk-kontserte kui ka väiksemaid sündmusi.

"Oleme äärmiselt õnnelikud, et nii palju inimesi leidis sel suvel aega, et sõita siia kaugele ääremaale ja nautida suurepärast muusikat ning värsket Värska valla õhku", sõnas Treski Küüni peremees Jalmar Vabarna. "Oleme väga tänulikud kõikidele artistidele, kes meil esinesid ning kõikidele toetajatele, kes tegid sellise hooaja meile võimalikuks", lisas Vabarna.

Treski Küüni hooaja lõpupidu ehk "Pöörane pööripäev" toimub reedel 22. septembril. Väravad avatakse 19.00. Esinevad Winny Puhh ning Meisterjaan. Piletid on eelmüügis ning neljapäeva südaööni soodsamad Piletilevis. Saadaval ka samal päeval Piletilevis ja kohapeal.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare