Vaata, mis bänd nõuab festivalil We Love The 90s viietärnihotelli, kallist šampanjat ja suure vanniga buduaari

 (1)

Vaata, mis bänd nõuab festivalil We Love The 90s viietärnihotelli, kallist šampanjat ja suure vanniga buduaari
AlphavillePressimaterjal

Neljapäeval algava We Love The 90s festivali kõige peenem bänd on Alphaville, kes nõuab viietärnist hotelli, kallist šampanjat ja suure vanniga buduaari. Ülejäänud esinejate nõudmised on pigem tagasihoidlikud.

Kirevas artistide kambas paistab silma Hollandi laulja Alice DeeJay, kes rõhutab, et neid sõidutaval luks-minibussil peavad kõik istmed olema kindlasti sõidusuunas.

Festivalieluga hästi kursis olevad staarid ei väsi samuti rõhutamast, et backstage-is asetsevad puhkeruumid peavad olema lukustatavad ja rangelt turvatud. 90ndate suurim pidu Eestis läheb lahti 24. augustil.

Välismaistest staaridest väisavad festivali Sash!, Cascada, Groove Goverage, Benassi Bros ft Dhani, Captain Hollywood Project, 2 Unlimited, MAXX, Kate Ryan, Alphaville, Alice Deejay, Snap!, Corona, Jenny Berggren / Ace of Base ja Sylver.

Eesti ajastubändidest on esindatud kogu koorekiht: Black Velvet, N-Euro, 2 Quick Start, Nancy, Kairit Tuhkanen (Niki Best of), Code One, Mr Happyman, Estin, Astra ning Cool D ja Kozy Must Q eriprogrammiga.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare