VIDEO | Kolm kraadi sooja ja krõbekülm vanniskäik! Rainer Ildi uus muusikavideo filmiti ekstreemsetes oludesTäna avaldas Noortebändist tuule tiibadesse saanud Rainer Ild uue singli "Feeble Mind" koos külmavärinaid tekitava muusikavideoga. Video filmiti üles nädalaga ja null-eelarvega.

"Plaan oli meil lihtne: teha muusikavideo nädala ajaga ja ilma rahata. Oli vaid küsimus, kuidas?! Helistasime läbi päris palju inimesi, kes ütlesid meile ära, sest nädal on video tegemiseks lihtsalt liiga lühike aeg," kirjeldas bändi trummar Sven Seinpere video tekkelugu.

"Videos lõime maailma, kus üks noormees on valudes. Ta on vedanud kokku vanni, kitarri, projektori, alkoholi ja rösteri ning ta üritab aru saada, mida ta tegema peaks, sest armastust enam ei ole – see on läinud," sõnas loo autor Rainer Ild muusikavideo sisu paljastades.

Muusikavideo filmiti kolmekraadises ruumis ning Raineri ainsaks leevenduseks tunde kestnud võtteperioodi jooksul oli keedukannuga soojendatav vesi.

Pressimaterjal
Seotud lood:

Rainer Ildi näeb Tallinn Music Weeki raames laval reedel, 6. aprillil kell 00.20 Raadio 2 showcase'il Von Krahlis ja laupäeval, 7. aprillil kell 12 Stella Soomlais Stuudio Linnalaval.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare