VIDEO: Superstaarisaatest langes välja Anne

 (188)
Eesti otsib superstaari 1. finaalsaade
Foto: Andres Putting

Täna langes "Eesti otsib superstaari" esimesest finaalsaatest välja Anne Arrak, kes tänas televaatajaid senise toetuse eest. Annest järgmisena vähim hääli kogusid Getter Jaani ja Jaanus Saago, kes võivad siiski kergendatult hingata, sest neid ootab lava ka järgmisel pühapäeval.

Intervjuus Publikule tõdes Anne, et konkurents on sel aastal suur. Vaata videost, mida rääkis Anne enne tänast esinemist fännidest ja külmast närvist:

Vaata, kuidas laulis Anne U2 hitti "Wihout You":

Vaata kõiki pilte SIIT!

Esimeses finaalsaates esitasid noored lauljad bändi saatel tuntud hitte.
Televaatajate ette astusid Marten Kuningas Bluri looga "Song 2", Getter Jaani Inese looga "Iseendale", Birgit Varjun Aerosmithi looga "Crying", Andrei Ozdoba U2 looga "Elevation", Ott Lepland REMi looga "Everybody Hurts", Kene Vernik Chris Isaak'i looga Wicked Game", Jaanus Saago Soundgardeni looga "Black Hole Sun", Anne Arrak U2 looga "With Or Without Yo", Eliisa Kõiv Michael Jacksoni looga "They Don’t Really Care About Us" ning Anis Arumets Frankie Valli looga "Can’t Take My Eyes Off You"

Tänases proovis olid võistlejad Birgit Varjuni esitusest nii vaimustuses, et hüüdsid talle lavale tögavaid märkusi. "Sul on hääl ära? Väga halb!"

Vaata, kuidas esitab Birgit Aerosmithi lugu "Crying":

Kene Vernik tõestab täna et on võimsa häälega laulja. Oma isikupäraga kohtunikud ära võlunud tüdruk näitab oma hääle värvikust Chris Isaak'i looga "Wicked Game".

Vaata videost, kuidas Jaanus Saago proovis laulis:

Isikupärane Jaanus rääkis Publikule ka oma pikkadest juustest ja fännidest:

Superstaare hindavad Maarja-Liis Ilus, Rein Rannap ja Hendrik Sal-Saller.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare