VIDEO: Viin diisliga ja molli! SnapChati filtrite taha peituvad Eesti räpparid üllitasid eriti robustse peohümni

 (3)

Ootamatult välja ilmunud uus räpikollektiiv üllitas loo ja video, mis on üleni üles filmitud SnapChati filtritega.

Bräd Pitt Pull & Mätt Deemon on enda sõnul uus Eesti pop-räpi duo, kes võtab muusika loomist kergelt ning huumoriga. "Meie lood rõõmustavad kuulajate meeli oma lihtsusega, kergesti meeldejäävate viiside ja kaasalaulma panevate sõnadega. Lood räägivad Eesti elu igapäevastest teemadest, mis puudutavad meid kõiki ning kui saame viskame nalja selle üle, mida inimesed kipuvad võtma liiga tõsiselt."

""Viin diisliga" on lugu just sellest, kuidas noorel mehel tuleb oma tüdruksõber peolt koju viia oma vana diiselautoga, samas annavad sõnad ka võimaluse seda olukorda mõista pisut teisiti," märgib bänd, kelle liikmed siiani anonüümsed on. "Kõik on kuulaja fantaasia avada!"

Loos teeb kaasa ka üks Eesti lauljanna, kes esineb antud loos varjunime Rehanna all.

Oma Facebookis on bänd korraldanud nägude äratundmise konkursi ja kuulutab, et peatselt ootab ees uue video filmimine, millest oodatakse osa võtma ka fänne. Näokonkursi õigesti vastanute vahel loositakse aga 28. augustil välja privaatne õhtusöögi ühes prestiižikas Tallinna restoranis, kus võitja saab õhtustada koos Bärd Pitt Pulli, Mätt Deemoni ja Rehannaga.

Kõik see kõlab nagu tegu võiks olla mingi kavala reklaamikampaania, ent lugu kärab täitsa kuulata küll või mis? Kuidas meeldib, hea lugeja?

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare