FOTOD ja VIDEOD: Vihm rikkus küll Star FMi suvetuuri kassatulu, ent mitte fännide tuju

 (13)
See on see Eestimaa suvi...

Star FM-i suvetuur 2016
Star FM-i suvetuur 2016Foto: Anni Õnneleid

Raadiojaam Star FM tuuritab erinevate tuntud artistidega mööda Eestimaad ja rõõmustab kuulajaid erinevais paigus — teekonda alustati neljapäeval koos Smilersi, Karl-Erik Taukari, The Suni ja Jüri Pootsmanniga Pärnu Vallikäärust ning lõpetatakse sama seltskonnaga pühapäeval Rapla laululaval. Reede õhtul koguneti Tartu laululavale, kus Smilersi ja Jüri asemel astusid lavale hoopis Terminaator ja Getter Jaani.

Ilm polnud aga sugugi kiita, vihma kallas terve päeva vältel kui oavarrest ning suvetuuri nime kandva ürituse vaatepilt oli kogunisti nii nutune, et pildistama suundunud Delfi fotograaf kahtles algul, kas tegu on õige päeva, koha ja üritusega, kuna rahvast polnud liikvel ega ka autosid parklas. Kohale jõudes selgus siiski, et kohale tulnud napile publikule oli antud võimalus istuda laulukaare all ning lava oli tõstetud teise kohta.

Kehvadest ilmaoludest hoolimata oli publikust valdava enamuse moodustanud noortel ja lastel nägu naerul ja erilise rõõmuga oodati Getter Jaani kontserti, pärast teda hordideviisi piirates, et autogrammi saada.

Väga menukaks osutusid ka Terminaatori ja Taukari etteasted — rahvas laulis kaasa ja teadis kõiki laulusõnu peast. Artistid olid neile halvast ilmast hoolimata kaasa elama tulnud inimestele silmnähtavalt tänulikud ja andsid endast kõik.

Seotud lood:

Tanel Padar valmistas ühele kuulajale aga toreda üllatuse — üks neiu pidas parasjagu enne pulmi tüdrukuteõhtut ja pääses lavale, kus täitus tema pikaajaline unistus Padarit isiklikult kohata, kallistada ja koos pilti teha.

Vaata toredat galeriid!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare