HIIGELGALERII: Kas kardad end neilt fotodelt leida? Legendaarne vahupidu Warmduscher tähistab 15. sünnipäeva

 (11)
Juba täna Sunsetis!

2001. aastal sai Pärnu ööklubis Sunset alguse vahupidude sari Warmduscher, mis on toonud Eestisse esinema enam kui 30 välisartisti, kellest tuntumad on Showtek, Tomcraft, Da Hool, Richard Durand, sel aastal Weekend Festival Balticul esinev Bassjackers, Sick Individuals, Judge Jules ja paljud teised. Legendaarse vahupeo 15. sünnipäeva puhul toome Teieni, kallid lugejad, tõeliselt hiiglasliku galerii sellest, mis läbi aegade rajudel Warmduscheri reividel toimunud on.

Ürituse nimi on inspireeritud tänaseks tegutsemise lõpetanud samanimeliselt Saksamaa DJst ja produtsendist. Sünnipäeva puhul leiab see legendaarne üritus taas aset — vaid korra, otseloomulikult Club Sunsetis ning esineb DJ-duo Warp Brothers, kelle laul “Phatt Bass’16” on praegu paljude plaadikeerutajate playlistides. Lisaks esinevad kodumaised diskorid, kes mänginud plaate Warmduscheri algpäevilt — näiteks Kristjan Hirmo ja DJ Yep ning Erlend Aav ja Kolzar.

Terrass kujundatakse vahualaks ning klubisaalis esineb retro-üllatusena Caater ja Mariliis. Pidu algab reedel, 22. juulil algusega 23.00!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare