Kohtunikud staarihakatistele: kirjutage laule ja ärge laske produtsentidel endale pähe istuda!

 (1)
Publiku video!

31. mail kulmineerus Nordea kontserdimajas kuues "Eesti otsib superstaari" hooaeg, mille võitis Jüri Pootsmann. Nii tema kui teise koha omanik Gertu Pabbo on mõlemad pärit väikestest linnadest, mida nad ei väsinud ühisel saatejärgsel pressikonverentsil kordamast. Kohtunikud Maarja, Tanel, Rein ja Jarek vaatasid aga võistlusjärgsel pressikonverentsil heldinult Jüri ja Gertut ning jagasid häid ja veel paremaid nõuandeid.

"Mind kutsuti selleks saatesse, et keegi mitteprofessionaalseid ja kohatuid kommentaare jagaks," muigas Tanel, kuid nentis, et tal on selle pärast väga hea meel ning eeskätt oli vinge näha paljude toredate lauljate arengut. "See superfinaal oli klass omaette, oleks ise ostnud pileti sellisele kontserdile!"

Tanel jagas Jürile ja Gertule eluteele kaasa ka julgustuse ise lugusid kirjutada. "See on fun! Kui tuleb, on väga tore ja kui ei tule, siis pole ka midagi," rääkis ta.

Kohtunik Rein ei hakanud kiitusega aega raiskama ning manitses staarihakatisi mitte oma stiili staariprojektist tuletama. "Võtke aeg maha ja mõelge, leidke see, mis teid vaimustab ja millest saab kinni hoida terve elu. Ärge kindlasti võtke seda, mida produtsent pakub!"

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare