PUBLIKU INTERVJUU | Superstaarikutid: me ei osanud üldse arvata, kes võiks välja minna! Me arvasime, et keegi meist läheb

 (14)

Eile toimus telesaate "Eesti otsib superstaari" kolmas finaalsaade, välja langes Anette Maria Rennit. Saates osalevad kolm viimast poissi andsid Publikule lõbusa intervjuu, kus rääkisid oma esinemistest ja tõdesid, et oleks võinud paremini minna.

"Minu esitus oli nii nagu ta oli, aga siit ma saan ikka täie pauguga edasi panna ja tähtedeni," sõnas Uudo Sepp ja lubas järgmises saates taas täie rauaga lajatada.

"Ma olen praegu suht liimist lahti. See ongi see, et keegi ei mõtle hommikul, et täna on see päev, kus mina lähen välja. Mul on ikka hea meel, et edasi sain," rääkis Carlos, kes pidi seisma ohukolmnurgas. Õnneks rahvas otsustas ta järgmisesse saatesse edasi saata.

"Tahtsin öelda, et ärge jääge haigeks. Kui see viirus tuli kolmapäeval, siis tegime emaga kolm päeva täielikku ravirežiimi. Metsikult lahe, et nad olid mulle nõus appi tulema," tõdes viiruse saanud Jaagup, kes haigusest hoolimata hea numbri tegi.

"See oli päris nõme tunne, et see ei kordu. Isegi siis, kui tuleb haigus, üritan ikka," tõdes Uudo, et favoriidi staatusest kukkumine on valus olnud.

Vaata lähemalt videost!

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare