Staarisaate 1. hooaja finalist Rivo Kingi: kui on heitereid, siis tähendab, et sa oled midagi õigesti teinud

 (3)
Fuck Me I`m Famous 8
Fuck Me I`m Famous 8

"Eesti otsib superstaari" esimese hooaja finalist Rivo Kingi rääkis Publikule oma praegustest tegemistest ning meenutas staarisaate aegu ning vahepeal toimunut.

Esimesesest staarihooajast tuntud Rivo Kingi, kelle lauluoskus nii mõneski inimeses kahtlusi tekitas, suutis kõigele vaatamata ennast neljandale kohale välja võidelda. “Eduka artisti tähtsaim omadus on suhtumine ja see, millist energiat ta endast kiirgab — tahtejõud, sihikindlus ja kirg teha seda, mida armastad ning oskus seda välja näidata. Hea lauluvõime on küll oluline, kuid sellest ei piisa. Artist ei peaks üritama iga hinna eest meeldida, vaid jääma iseendaks ning originaalseks, sest kõigile ei saa nagunii meele järele olla,” räägib Rivo Publikule antud intervjuus. “Kui on heitereid, siis tähendab, et sa oled midagi õigesti teinud ja kellelgi on põhjust kade olla!” on ta veendunud.

Staariprojektist on Rivol meeles ainult positiivsed mälestused ja ta enda sõnul aitas kogutud kuulsus tulevaste projektide elluviimisel kõvasti kaasa.

Mida Publikule Rivo ja teised 1. hooaja finalistid rääkisid, loe SIIT!

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare