Piinlik värk! NO99 lunib Tartu hotellidelt tasuta tube, ehkki sai vastuvõtu lavastamiseks 300 000 eurot

 (79)
Raamatu `Hanumani teekond Lollandile` esitlus
Foto: Karin Kaljuläte

Kui teatrile NO99 EV100 etenduse korraldamiseks eraldatud 300 000 eurot võiks pidada päris kopsakaks summaks, siis selgub, et sellest jääb siiski väheks ja teater nurub Tartu hotellidelt tasuta majutust.

Seda vaatamata asjaolule, et presidendi kantseleiga sõlmitud lepingus on sõnaselgelt kirjas, et eelarve sisaldab ka transporti ja majutust.

Nimelt saatis SA Teater NO99 turundus- ja kommunikatsioonijuht Kätlin Sumberg 24. jaanuari hommikul Tartu hotellidele välja e-kirjad, milles kurdab, et kuna ERM ei ole teatrisaal, vaid muuseum, ning külalisi on tavapärasest tunduvalt rohkem, siis on eelarve väga pingeline ja suur osa sellest kulub hoone vastuvõtuks kohandamisele – spetsiaalsele valgusele, heli- ja videotehnika üürimisele, maja kaunistamisele, logistikale jne.

„Vastutasuks saame pakkuda teie ettevõtte nime nimetamist ülekande-etenduse lõputiitrites toetajana. Aga peamiselt saaksite ainult tunde, et olete kaasa aidanud ühe kingituse tegemisele meie riigi sajanda juubeli ühele kõige olulisemale sündmusele,“ rõhub teatri turundusjuht patriotismile.

Mida arvavad olukorrast presidendi kantselei ning ERR, loe Õhtulehest

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare