PUBLIKU VIDEO: Ace of Base’i staar Jenny Berggren: miski ei muutu — mida kõvemini pidutsed, seda väsinum järgmisel päeval oled

 (1)

Vaevalt, et 90ndatel puberteedi läbinud inimeste hulgas on kedagi, keda poleks kunagi kummitanud Ace of Bace’i lugu “All That She Wants”. Tunde, päevi, lausa tüütuseni. See on lihtsalt üks neist lugudest, mis tuli ja jäi.

Täna saabus Tallinnasse Ace of Base’i liige Jenny Berggren, kes esineb festivalil “We love the 90s”.

See pole sugugi esimene kord, kui Ace of Base’i laulja Eestis viibib. Videost saad teada, mis Jenny Berggrenile alati meenub, kui ta Eesti peale mõtleb.

Naine proovib intervjuus ka lahti harutada seda hästi hoitud saladust, et mis see rootsi popmuusika fenomen on, et see üle maailma nii kuulus on. Kas tõesti on kõige selle taga ainult raske töö?

Kuigi Ace of Base'i tippajast on möödas 20 aastat, ütleb Jenny Berggren, et tööd on sama palju kui toona. Küsimuse peale, et kas üldse midagi muutunud on, naerab naine, et kõik on ikka samamoodi nagu vanasti: kui sa pidutsed, oled sa hommikul väsinud, ja kui sa pidutsed kõvasti, oled sa hommikul VÄGA väsinud.

Kui julged riskida sellega, et järgnevad päevad kummitab sind vahetpidamata "All that she wants is another baby...", siis keera volüüm põhja ja kuula:

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare