PUBLIKU VIDEO | Tutvume Eestit Red Bulli rännuvõistlusel esindava tüdrukutetrioga: kes neist suurima tõenäosusega võõras linnas ära eksib ja kes nutma puhkeb?

 (1)

Homme, 10. aprillil algab rohkem kui 200 meeskonna nädalapikkune teekond läbi Euroopa Amsterdami poole, kus raha asemel tuleb valuutana kasutada Red Bulli. Eesti eest astub välja tüdrukute tiim All In, kuhu kuuluvad Tallinna Tehnikaülikooli tudengid Grete, Kaari ja Krislin. Et neid paremini tundma õppida, viis Publik tüdrukutega läbi ühe lõbusa mängu — vaata videot!

Red Bull Can You Make It? on kordumatu teekond, millel osaleb 200 üliõpilasmeeskonda 60 riigist üle kogu maailma, kes reisivad mööda Euroopat, kasutades Red Bulli oma ainsa maksevahendina. Teekonnal on tiim varustatud vaid blogimiseks mõeldud mobiiltelefoniga ning mänguvaluutaks on 24 purki energiajooki, mille vastu erinevaid vajalikke asju vahetada. Tee jooksul läbivad nad mitmeid kindlaksmääratud rännupunkte ja lahendavad mitmeid ülesandeid, et koguda võistlusel hea koha saavutamiseks punkte ning vedelat valuutat juurde. Võistluse ajal ei tohi nad kasutada oma isiklikke telefone ega maksevahendeid.

1/3 punktidest saadakse ka läbi sotsiaalmeedia ja selleks, et nad võidaksid, saavad kaasmaalased palju ära teha. Red Bulli lehelt saab jagada nende videosid ja pilte Facebooki ja Twitterisse ning jälgida nende seiklust. Kõik, kellel on Facebookis või Twitteris konto — ja teid on palju — jagage võistlusnädalal 10. — 17. aprill tüdrukute postitusi ja aidake nad võidule lähemale!

Rohkem infot tüdrukute ja võistluse enda kohta leiad SIIT!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare