VIDEO | Välja jäänud stseen filmist "Minu näoga onu": lant jäi põhja kinni – kes selle ära toob?

 (2)

Andres ja Katrin Maimiku kahasse tehtud draamakomöödia "Minu näoga onu" lööb juba Eesti filmimaastikul laineid. Küll aga ei mahtunud filmi sisse paar stseeni, millest neljanda nüüd avaldame.

Stseenis näeme Hugot koos oma isa ja Marianiga merel kala püüdmas. Ootamatult jääb aga Raivo lant merepõhja kinni. Vaata videost, kes päeva päästab ja paadist vette hüppab!

Vaata välja jäänud stseeni ja anna teada, kas see oleks ikkagi pidanud filmi sisse jääma!

"Minu näoga onu" filmi keskmes on lahutusjärgses masenduses muusikakriitik Hugo, kes soovib just oma elu hakata taas üles ehitama, kui tema ukse taha ilmub ootamatult tema isa, džässmuusik Raivo.

Kiusliku loomuga vanamees teatab, et ta on kohe-kohe maist teekonda lõpetamas ja ootab ainsalt pojalt enda eest hoolitsemist. Kui aga meeste ellu ilmub atraktiivne psühhoterapeut Marian, hakkavad isa ja poeg naise tähelepanu pärast omavahel konkureerima.

Vanal riukamehel Raivol õnnestub luua ridamisi piinlikke episoode, millega Hugo romantilised plaanid ära rikkuda. Andres Maimiku ja Katrin Maimiku tragikomöödia "Minu näoga onu" räägib pealesunnitud lähedusest, õnneotsingust ja andestamisest, pakkudes naeru läbi pisarate ja pisaraid läbi naeru.

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare