Katrin tunnistab Publikule, et tema elus olid varem väga põnevad ajad - ta oli ansambliga Vanilla Ninja seitse aastat mööda maailma ringi tuuritanud ning otsustas - nüüd puhub uus tuul, milleks on Keskerakond.

"Kuna Keskerakond on Eestis suurima liikmeskonna ja valijaskonnaga erakond, näen nende läbi võimalust muuta elu Eestis paremaks ja inimestele võimalusterohkeks," sõnab Siska.

"Tuleb märkida, et praegusel keerulisel “masu” perioodil on nad töötanud välja mitmed rahvast abistavad tulemuslikud projektid, näiteks suures osas töötutele suunatud abipakett. Ja Tallinn on Keskerakonna juhtimisel arenenud täiesti uuele tasemele."

Karin ütleb, et töötavad noorte heaks iga päev. "Ning on näha, et ka noortele enestele muutub Tallinna Linnavalitsus üha lähedasemaks. Koostöös tegusa Noortenõukogu aseesimehe ja tuntud üliõpilaspoliitiku Jaanus Riibega, kes samuti hiljuti Keskerakonnaga ühines, oleme tegelenud mitme noorteprojektiga. Näiteks ISIC kaardi soodustuste rakendamisel ja koolinoorte ürituste korraldamisel."

Juba homme vastab noorpoliitik Katrin Siska Publikus põhjalikult lugejate küsimustele.