Nottinghamist pärit kolme lapse ema on roosa fänn ning seetõttu on enamus tema garderoobist, kodu- ja salongisisustusest roosa, vahendab Digital Spy. Charlotte ise kommenteeris, et ema ja lapsed peavad ta otsust hullumeelseks ning lapsed hüüavad teda endiselt emmeks.

Kummalise nimevaliku kasuks otsustasid ka parimad sõbrad Daniel Knox-Hewson (23) ja Kelvin Borbidge (22). Augustis nime vahetanud sõpradel on nüüd Inglismaa pikimad nimed, vahendab The Mirror. Knox-Hewson'i uus nimi on Emperor Spiderman Gandalf Wolverine Skywalker Optimus Prime Goku Sonic Xavier Ryu Cloud Superman Heman Batman Thrash. Borbidge'i uus nimi on aga Baron Venom Balrog Sabretooth Vader Megatron Vegeta Robotnik Magneto Bison Sephiroth Lex Luthor Skeletor Joker Grind.

"Me otsustasime oma nimesid muuta, sest olime tüdinud igapäevaelust ja tahtsime, et me nimed peegeldaksid rohkem meie olemust," kommenteeris Emperor Thrash.

"Me ei suutnud uskuda, kui kergelt see kõik käis. Pidime lihtsalt mõned paberid täitma ning olimegi superkangelased."

Lisaks said Inglismaa elanikud veel mõned huvitavad nimed: Lianne Madonna Vogue On The Cover Of A Magazine McHale Dawson, Emma Madonna Confessions On A Dance Floor McHale Dawson ning Gemma True Blue Strike A Pose Carroll McHale Dawson Me Me Inman.