Kolmest lühifilmist koosnev kassett vaatleb kolme erinevat eluiga, kus inimene on sunnitud langetama otsuseid, mis mõjutavad tema ülejäänud elu. Sellised hetked saabuvad sama äkki ja dramaatiliselt kui esimene armumine. Kuidas nende kriisidega toime tulla nooruses, varases keskeas ja kuldsetes aastates?

Üks kolmest esilinastuvast filmist on Katrin Maimiku kirjutatud ning koos Jan Erik Nõgistoga lavastatud "Foto". Filmi stsenaarium oli 2009. aasta Nisi Masa Estonia stsenaariumivõistluse võidutöö, mida on stsenarist noori filmitegijaid toetava programmi Nisi Masa töötubades nii Prantsusmaal kui Rumeenias arendanud.

"Foto" peategelaseks on 30ndais Maarit, kes elab koos oma kiusliku ja manipuleeriva isaga. Kuna Maarit pühendab kogu oma aja ja energia invaliidistunud isa eest hoolt kandmisele, siis on ta pidanud loobuma noore naise täisväärtuslikust elust. Tal ei ole tõsisemaid suhteid meestega ning pole ka saanud lapsi. Aga bioloogiline kell tiksub. Ühel päeval kohtab Maarit 9-aastast poissi Rainerit. Nende vahel tekib kummaline suhe. Filmi peaosades on Helen Ehandi, Arvo Kukumägi ja Henry Orlov. Filmi on tootnud Kuukulgur Film.

Teised kolmikusse kuuluvad filmid on Elina Naani "Aitäh, et sa minuga juhtusid" ning Andres Maimiku ja Katrin Maimiku "Hõbepulm".

"Aitäh, et sa minuga juhtusid" on neljast noorest inimesest, kes sõidavad väikesele seiklusele läbi suvise Eestimaa. Teekonnal avastavad nad, et nendevahelised suhted on palju vastuolulisemad, kui välja paistab. Selles armusuhete sasipuntras peavad poisid langetama valiku, mis määratleb, kes nad on ja mis neist elus edasi saab. MängivadIvo Reinok, Johannes Naan, Liis Lindmaa, Kristiina Hortensia Port. Filmi on tootnud Editt, Romän & Muuskuri.

"Hõbepulm" on kurbnaljakas lugu keskealisest paarist, kes otsustavad suurejooneliselt tähistada oma saabuvaid hõbepulmi. Klopitakse puhtaks vana pulmakleit ning aetakse see kärinate saatel pereemale selga. Alguses tundub, et kõik sujub ladusalt, aga peo käigus hakkab ideaalne fassaad tasapisi laiali pudenema ning paljastuvad aastaid allasurutud konfliktid, hirmud ja kompleksid. Peaosades Anne Reemann, Eero Spriit ja Loore Martma. Filmi on tootnud Kuukulgur Film.