Perre kuuluvad külma närviga ettevõtja Toomas Karik (Margus Prangel), tema kaunis ja võimukas naine Stella (Helena Merzin) ning teismeeas lapsed Girtel (Mirjam Aimla) ja Rene (Siim Sups). Esmapilgul on tegu ideaalse perega, kes on harjunud luksuse ja mugavustega ning kelle elu kadestatakse ja ihaldatakse. Keegi aga ei aima, et pereisa Toomasel on hiigelsuur käendusvõlg, mis sunnib teda siiani kaasa lööma kriminaalses tegevuses, riskides nii enda kui ka oma pereliikmete õnne ja saatusega. Kõigele lisaks saab Toomas teada, et ka tema poeg Rene on asunud kuritegelikule teele. Toomas satub vaimse, moraalse ja majandusliku hävingu künnisele, olles sunnitud toime tulema politsei ja kurjategijatega ning lähedaste kahepalgeliste mängudega.

"Kerge elu" on seriaal Eesti tänapäevast - ajal, mil tuhanded inimesed elavad üle oma võimete, on särava fassaadi taga sageli peidus üldinimlikud ja keerulised probleemid.

Sarjas löövad kaasa ka Garmen Tabor, Jüri Lumiste, Allan Noormets, Maria Klenskaja, Raivo E. Tamm, Külli Reinumägi, Tõnu Oja, Juss Haasma, Raivo Rüütel, Sten Zupping, Margo Teder, Tanel Saar, Triinu Meriste ja paljud teised meie armastatud näitlejad.

"Kerge elu" alustab TV3s 8. märtsil kell 21.30.

Vaata sarja tõeliselt haaravat eelklippi: