Ma usun muusikasse ja sellese, et sõnadel ning tihti ka lihtsaimatel helidel on suur jõud. Ma suhtun muusikasse suure austusega. See on maagia tugevaim vorm, nagu on öelnud rokkar Marilyn Manson. See on maagia, mis heades kätes võib korda saata imesid. Kuidas see maagia toimib? Ma arvan, et igal inimesel on kusagil hinges olemas see võluri oskus, mis võimaldab seda maagiat käsitleda. Kuid siiski, kõik seda omadust endast ei leia. Nad ei usugi, et nad sellise asja, nagu muusika kirjutamise ja esitamisega, hakkama saaksid. Selles ongi probleem — nad ei usu endasse ja oma salajastesse annetesse või siis on leidnud, et neil pole seda lihtsalt vaja. Tegelikult saaksid muusika kirjutamisega hakkama kõik, kui nad end kokku võtaksid ja püüaksid. Lauluhäält pole aga kõigile antud, kuid ka sellega on võimalik töötada ja seda arendada. Nii on kõigi asjadega ning nagu ütleb vanasõna — harjutamine teeb meistriks.

Lauljad on imelised inimesed. Nad suudavad end loosse sisse elada nii, et mõjutavad oma siira kõlaga inimesi võimsalt. Nende laul mõjutab meie tundeid — see võib muuta meid nukraks, heatujuliseks ja tahtejõuliseks, rahulikuks või vastupidi rahutuks. Arvatavasti on kõik tundnud, kuidas muusika võib pahurast tujust kiiresti lõbusaks muuta, ärritunud olekus maha rahustada või laisal päeval inimese väga sportlikuks ja produktiivseks meelestada. Seda kõike suudavad teha vaid need samad sõnaread ja helilõigud, mis ometi paistavad nii haprad.

Muusika on see üks ja ainus asi, mis aitab mind igas olukorras, nii heas kui halvas, ning aitab end paremini kontrollida. Ma olen leidnud muusikast tahte minna kooli ja õppida. Ma arvan, et tänu sellele olen suutnud säilitada head hinded tunnistusel ning saanud hulgaliselt kiituskirju ja diplomeid. Ka motivatsiooni trenni teha saan ma enamjaolt heast muusikast. On lihtsalt nii mõnus end töisest maailmast täielikult välja lülitada, panna muusika käima ning minna jooksma, jõusaali või võimlema. Samuti leian tahte teha ka selliseid tähtsaid asju, mida ma muidu parema meelega ei teeks. Muusika aitab mul tunda end tõelise isiksusena — sellena, kes ma olen hinges. See aitab leida seda õiget stiili, mis iseloomustab just sind, nii kunstis, riietuses kui käitumises.

Oma suurimad tänud muusikale võlgnen ma sellest ajast, kui olin üksildane endassetõmbunud laps, kes ei osanud end õigesti väljendada. Mul polnud tõelisi sõpru. Ma olin teiste tallaalune. Just muusika oli see, mis oma maagiaga aitas mul end arendada paremuse poole. Tänu sellele leidsin ma parima sõbra ja erilised anded, mida ma enne väärtustada ei osanud. Muusika tegi minust parema inimese.

Kahjuks pole minule antud imelist häält nagu mõnele õnnelikumale, kuid ma töötan kõigest väest sellega, mis mul on. Tuleb meeles pidada, et igaüks on milleski parim ning kõigest väest püüdes jõuab unistuste täitumiseni.