Koos selliste tipp-nimedega nagu Armin van Buuren, Tiesto ja Ferry Corsten võib julgelt ka 39-aastast Markus Schulzi pidada üheks tantsumuusika teerajajaks. Lisaks sellele peetakse teda ka tänu oma singlitele, erinevate festivalide ja klubishowde etteastetele ning oma väga kõrgelt hinnatud raadioshowle „Global DJ Broadcast“ ka üheks peamiseks USA EDM’i revolutsiooni eestvedajaks. Tänu oma suurepärastele muusikalistele oskustele on Markusel õnnestunud koostööd teha ka selliste staaridega nagu Depeche Mode, Madonna, 30 Seconds To Mars ning Fatboy Slim.

Viimase 10 aasta jooksul on Schulz pannud kokku ainult temale omase hübriidse sound’i trance, house ja progressive muusika erinevatest elementidest. 2008. aastal sisenes Markus mainekasse DJ MAG TOP 100 edetabeli esikümnesse, kus järgnevad 4 aastat oma seni kõrgeimal, 8. kohal platseerus. Markuse karjäär sai tõelise hoo sisse 2004. aastal, kui ta liitus tantsumuusika ühe kõige suurema agentuuriga David Lewis Productions, mis on koduks väga paljudele tipp-artistidele. Alates sellest ajast on tema osalemine maailma erinevatel festivalidel ja suurimatel klubishowdel rahva poolt ülimalt nõutud ning oodatud. Iga-aastaselt on teda võimalik kohata sellistel festivalidel nagu Tomorrowland, Ultra Music Festival, Electric Daisy, Creamfields, Global Gathering, Nature One, Transmission ning otseloomulikult kõikidel suurematel A State Of Trance maailmaturneedel.

Lisaks kõigele on Markus Schulz tuntud oma “open-till-close“ 6-8 tunniste settidega, mida on võimalik eksklusiivselt näha sellistes klubides nagu Space Miamis, Avallon Los Angeleses ning Amnesia Ibizal. Pärast 2013. aasta kurikuulsaid „back-to-back“ sette Ferry Corsteniga teatasid mehed, et astuvad lisaks sooloetteastetele edaspidi üles ka eksklusiivselt kahekesi ning andsid uuele tandemile nimeks New World Punx – projekti on siiamaani saatnud meeletu edu ning enamus showsid on välja müüdud!

Lisaks Schulzile astuvad rambivalgusesse Kolumbiast pärit tõusev täht KhoMha ning Eesti au ja uhkus Beat Service.

Kontserdi peakorraldaja esindaja Tarmo Tammeli sõnul on tulemas üks suurimaid Eesti klubides toimunud showsid. “Toome Factorysse 30m2 LED-ekraane, CO2 kahurid, esmaklassilise lasershow ning otseloomulikult parima valgustehnika koostöös ettevõttega Dream Solutions,” lausus Tammel.