Kontserdi peakorraldaja Siim Pohlak rääkis, et Skrillexi sooviks on, et tal oleks ka lava taga eraldi komplekt plaadimängijaid ning pult, et ta enne oma etteastet veel harjutada saaks. Lisaks on nõutud ka lisakomplekt mängijaid lavale. Niisiis on Skrillexi jaoks vaja kokku kolme komplekti mängijaid.

"Teise erisoovina on dubstepi kuningaks tituleeritud mees palunud lava taha varuda rohkelt Caesari salatit, kuid üldiselt võttes on tema soovid tagasihoidlikud ning vägagi mõistlikud," lisas Pohlak.

Skrillexi kontsert Tallinnas toimub juba sel neljapäeval.

Lavanime Skrillex taga on USA’st pärit 26-aastane elektroonilise muusika geenius Sonny John Moore, kes oma esimesed katsetused muusika loomisel tegi juba 12-aastaselt. Soolokarjäärile pühendus ta aastal 2007.

DJ ja produtsent Skrillex tungis justkui plahvatusena elektroonilise tantsumuusika (EDM) taevasse, raputas seda, pani siis kokku tagasi ning sellest ajast alates tantsutab ta klubides ka mainstream-muusika austajaid.

Produtsendi enda sõnul olid tema praegusele, väljakujunenud ning väga iseloomuliku kõlaga loomingule algseks inspiratsiooniks vanameister Aphex Twin (IDM, tehno ja ambient jm) ning drum'n'bass legend Noisia.

Skrillexi loomingut iseloomustab detailide küllus ning unikaalsed sündi-soundid. Oma lugude loomisel eksperimenteerib ta erinevatele muusikastiilideleomastele elementidega ning sulatab siis need kõik kokku üheks ja kompaktseks tervikuks.

Oma karjääri jooksul on ta välja andnud neli EP’d, võitnud kokku kuus muusikaauhinda Grammy (sealhulgas kategooria: Parima Tantsu/Elektroonika Album), nomineeritud tiitlile Parim Uus Artist ning valitud MTV Aasta Parimaks Elektroonilise Tantsumuusika Artistiks.

Produktsioon ning lõpmatud ideed on teda kokku viinud ka erinevate maailmakuulsate artistidega, kelle hulgas näiteks The Doors, Black Eyed Peas, Madonna, Korn, Lady Gaga, Bruno Mars jpt.

Soodushinnaga ning VIP piletid on tänaseks välja müüdud.

Tavahinnaga pileteid on võimalik osta veel Piletilevi müügipunktides, nende koduleheküljel www.piletilevi.ee ning kontserdipaigas kohapeal.

Oma Euroopa tuuri raames külastab Skrillex lisaks Eestile veel ka Lätit, Poolat ja Islandit.