Jake teatas oma abikaasale, et on armunud noorde sekretäri ning soovib otsekohe lahutust. Kuna mees oli aga linna parim advokaat, korraldas ta kõik nii, et naisel jäi vaid kolm päeva välja kolida ja tema elust kaduda. Loomulikult oli see Edithi jaoks üks suur šokk. Ta armastas seda maja ning oli aastaid vaeva näinud, et sellest majast imeilus kodu luua.

Sellest hoolimata, asus Edith oma asju pakkima. Kui ta kolmandal päeval asjadega ühele poole sai, valmistas ta endale piduliku õhtusöögi, mida ta nautis küünlavalgel pudeli veiniga. Peale õhtusööki suundus naine aga otsustuskindlalt maja igasse tuppa ning pani krevetid metallist kardinatorudesse. Seejärel koristas ta viimased asjad kokku ja lahkus väärikalt.

Kui Jake peagi oma tüdruksõbraga taas sisse kolis, valitses majas täielik õndsus ja harmoonia. Päevade möödudes hakkas aga majasse tekkima kohutav lõhn. Värskelt armunud hakkasid usinalt halva haisu vastu võitlema - nad puhastasid ja tuulutasid tube nii kuidas võimalik. Nad lasid vaipu puhastada, paigaldasid igale poole õhuvärskendajad ja kutsusid kahjuritõrje.

Nad lasid kontollida ventsilatsioonisüsteeme ning kõike, kust vähegi halb hais võis tekkida. Nad vahetasid lausa põranda väärtusliku villa tavalise vaipkatte vastu. Aga mitte miski ei aidanud.

Peagi lõpetasid nende sõbrad paarikese külastamise ja töötajad keeldusid sellistes tingimustes töötamise. Lõpuks andsid nad alla ning Jake võttis pangast suure summa laenu, et minema kolida ja uus maja osta.

Kuu aega hiljem oli maja hind langenud aga juba üle poole selle väärtusest, kuid siiani ei tahtnud keegi seda osta. Seejärel helistas eksabikaasa Edith mehele ja küsis, kuidas asjad on läinud. Mees kurtis, et maja on ilmselt mädanema läinud.

Naine kuulas viisakalt ning ütles, et igatseb oma vana kodu ja oleks nõus tasuma väikse summa, kui saaks majja tagasi kolida. Kuna Jake aga teadis, et eksabikaasal pole aimugi, milline halb ja jube lõhn majas valitseb, tegutses ta kiiresti.

Tema mitu miljondit dollarit maksnud maja oli nüüd väärt vaid mõnisada tuhat, kui sedagi, mõtiskles mees. Ta pakkus naisele maja kümme korda odavama hinnaga, kuid ainult siis, kui too allkirjastab paberid kohe samal päeval. Naine nõustus ning tunni ajaga sai kokkulepe sõlmitud.

Nädal aega hiljem seisid Jake ja tema noor armastus naeratades, kui nad vaatasid, kuidas kolimisfirma nende asju pakib. Kaasaarvatud ka kardinapuid.