Kui kogu Eesti rahvas rõõmustas täna paarisaerulise neljapaadi olümpiapronksi üle, siis ralliäss
jõudis vähemalt sama võimsa verstapostini — ta abiellus oma kauaaegse kallima Janikaga.

Tuntud kokk Anni Arro abiellus 30. juulil enda elukaaslase ja lapse isa Marko Erlachiga.
Loe edasi ...
"Kättemaksukontorist" tuntud Kadri Adamson, nüüdne Kadri Rämmeld, on abiellunud oma elukaaslase, samuti näitlejaametit pidava Meelis Rämmeldiga.
Loe edasi ...
Käesoleva aasta kevadel saime kaasa elada olümpiasangar
16-aastase tütre Sirli õnnele, kui too oma 5 aastat vanema peigmehega kihlus. Kõigest nädalapäevad tagasi tuli rõõmusõnumeid juurde — Sirli on jäänud lapseootele. Nüüd võib paarile aga veel kolmandatki korda õnne soovida, kuna jõutud on ka abielusadamasse!

Kui läinud nädalal kirjutas Kroonika, et Winny Puhhi solist, "Suvesangarite" ja täna Raadio 2s oma viimase hommikusaate tegev Indrek Vaheoja (39) plaanib pulmi, siis tänaseks on ta juba ametlikult naisemees.
Loe edasi ...
Selle suve soojus on viinud mitmed Eesti näitlejad abieluranda. Robert Annuse ja Meelis Rämmeldi kõrval tegi kaasast ausa naise ka menufilmi "Vasaku jala reede" staar Sten Karpov.
Loe edasi ...
Juba pikki aastaid Londonis pesitsenud rokkmuusik Evestus (32) ja tema väljavalitu, endine NUKU ja Rahvusooper Estonia kostüümikunstnik Grete Laus (32), teatasid pühapäeval, et on abieluranda sõudnud ning Grete kannab nüüdsest nime Grete Laus-Evestus, kirjutab Õhtuleht.
Loe edasi ...
Seriaalist "Õnne 13" laiema tuntuse võitnud näitlejatepaar Mairi Jõgi ja Mihkel Tikerpalu abiellusid Mairi kodulinnas Elvas. Mairi kannab nüüd samuti perekonnanime Tikerpalu.

Meie Mehe laulja ja tamburiinimängija Emil Oja alias Piilu tegi maagilisel kuupäeval 07.07 oma kallimast Kristinest ausa naise ning postitas esmaspäeval vastava rõõmusõnumi ka sotsiaalmeediasse. Südamlikul pildil on lisaks noorpaarile ka Kristine 8-aastane tütar Carmela ja pere kass. Emil ja Kristine on olnud koos alates 2013.aastast.
Loe edasi ...
Mullu novembri lõpus esimest korda isaks saanud Draamateatri näitleja Hendrik Toompere jr ja tema hambaarstist kallim Maria Kirss võtsid möödunud nädalavahetusel ette tee altari ette. Vaata imearmsat klõpsu noorte tähtsast päevast!
Loe edasi ...
Pikki aastaid ühist kooselu ja lapsevanemaks olemist jaganud näitlejatepaar, laiemale publikule ennekõike menuseriaalist "Viimane võmm" tuntud Robert Annus ja Maria Soomets on nüüdsest ka ametlikult abikaasad.
Loe edasi ...
My Fitnessi peatreener ja saatest “Kaalust alla” tuntuks saanud Eva Ottas abiellus oma pikaajalise elukaaslasega salaja Las Vegases, kirjutab Kroonika. Ilusat päeva tähistati samuti Las Vegases kohapeal, luksuslikus Donald Trumpi 64-korruselises hotellis.
Loe edasi ...