Godley algkooli teise klassi õpetaja Brandy Young saatis oma õpilaste vanematele kirja, kus kirjeldas uut süsteemi:Kallid lapsevanemad,

Pärast pikka uurimistööd sel suvel proovin ma midagi uut. Kodune töö hakkab koosnema ainult sellest, mida õpilane koolipäeva jooksul ära ei jõudnud lõpetada. Sel aastal pole ametlikult määratud koduseid töid.
Uuringud pole tõestanud, et kodused tööd parandavad õpitulemusi. Pigem palun, et veedaksite oma õhtuid tehes asju, mis päriselt mõjutavad õpilaste edukust. Sööge perega õhtusööki, lugege koos, mängige väljas ja pange lapsed varakult magama.

Aitäh,
Mrs. Brady Young

Üks õnnelik lapsevanem postitas õpetaja kirja oma Facebooki seinale ning inimesed üle maailma hakkasid seda jagama. Tänaseks on postitust jagatud pea 70 000 korda. Inimeste reaktsioon on positiivne ja Young'i otsus süsteemi muuta on inspiratsiooniks ka teistele õpetajatele, kes on sama teed minna mõelnud.

Mida arvad sina, kas koduste tööd kaotamine on hea mõte või mitte? Miks? Anna teada kommentaariumis või jaga oma mõtteid teistega aadressil noortehaal@delfi.ee!

Allikas: CBS News