Eelmisel nädalal koostasid Heardi advokaadid Los Angelese Ülemkohtule uue taotluse, milles nõuavad kokkulepitust enam raha. Taotluses kirjeldavad advokaadid ka seda, kuidas Depp ei ole määratud aja jooksul õiglaselt jaotanud mõlemale kuuluvat vara, saatnud Heardile tema asju ega kirjutanud paarile kuulunud Range Roveri Heardi nimele. Taotluses on kirjas, kuidas Heardi eesmärk on püsida meediapüünel eesmärgiga kindlustada kopsakam diil kui neil Deppiga algselt kokku lepitud oli.

Küll aga pole lugu siiski ühepoolne, sest uue nõude põhjuseks olevat Deppi kiuslikkus ning pahatahtlik soov kõikide nõuete täitmisega venitada. Vahetult peale jõule koostasid Deppi advokaadid dokumendi, milles nõuavad Heardilt 100 tuhat dollarit sanktsioone. Lisaks sanktsioonidele süüdistab Johhny Deppi advokaat Laura Wasser Deppi eksabikaasat Amber Heardi skandaali jätkamises. "Heardi eesmärk on oma tähesära pikendada ja läbi lahutuse "pildil" püsida," leiab Wasser.

Amber Heardi advokaadi Pierce O’Donnelli sõnul ajab selline süüdistus naerma. "Depp üritab jällegi oma võlgadest minu kliendi ees labaselt kõrvale hiilida," kirjeldab O’Donnell. "Me ootame kohtulahendit. Ja seda, et haiged lapsed ja naised saaksid selle raha, mida Depp neile keelab," lisab Heardi advokaat.

53-aastane Johnny Depp ja 30-aastane Amber Heard lahutasid oma 15 kuud kestnud abielu eelmise aasta augustis. Depp lubas Heardile maksta 7 miljonit dollarit, mille mees pidi annetama Ameerika Tsiviilõiguse Ühendusele ja Los Angelese lastehaiglale. Paar tutvus "Rummipäeviku" võtetel 2011. aastal, nad abiellusid 2015. aasta veebruaris. Heard andis lahutuse sisse eelmise aasta maikuus, milles süüdistab, et Depp oli Heardi vastu füüsiliselt vägivaldne.