Jäär lõhub puid ja laob neid riita. Sauna ta ei lähe, sest sauna soojenemine kestab tema jaoks liiga kaua.

Sõnn imetleb kõigepealt kellegi teise tehtud kaunist puuriita. Ta tõmbab kopsud täis seda imelist puulõhna ja paneb sauna küdema(sisimas soovides, et keegi muu oleks seda juba teinud). Kui saun on soe, läheb ta sauna ja loodab, et keegi muu sinna ei tuleks.

Kaksikud tuleb nagu ikka kaksikud kohale - ootamatult ja kutsumata. Käib kiiresti saunas, räägib seal Sõnni poolsurnuks ja imestab lõpuks:"Kuidas on võimalik oleskleda nii aeglaselt?!" Ta lahkub saunast juba enne, kui sõnn jõuab suu avada. Kaksikuid ärritab aeglaselt lõõgastumine.

Vähk saabub sauna oma kõige vanema ja armsama saunalina sisse mähituna. Kaasas on vanavanaemalt pärandiks saadud nuustik ja pesuhari. Need on tal olnud juba suguvõsas mitmeid põlvkondi ja ta ei loobuks neist mitte mingi hinna eest!

Lõvi tuleb sauna siis, kui teised on juba lava peal istumas, sest vaid niimoodi saab ta kogu tähelepanu endale. Ta naudib sauna kuumust, ainult on õnnetu, et saunas ei ole päikest. Sellepärast ei suuda lõvi sauna nautida täiel rinnal. Pestes keskendub lõvi kõige rohkem juustele.

Neitsil on sauna sisenedes käes pepualune. Enne kõiki toiminguid peseb Neitsi kõigepealt seebi puhtaks, sest keegi ei peseks ennast ju musta seebiga? Lavale istudes paneb ta pepualuse alla saunalina, et pepualune ei saaks jumala eest mustaks. Saunas on tal kaasas ka looduspoest ostetud nõgesešampoon ja vatitikud.

Vahepeal:

Sõnn istub ikka saunas, vahepeal ainult asendit muutnud.

Vähi vanavanaemalt päritud nuustik on kuhugile kadunud ja Vähk on juba natuke mures.

Kaalud tuleb sauna lootuses, et seal on koos mõnus seltskond. Tal on kaasas vanilje ja mee lõhnaline dušigeel ning piibelehe-lõhnaline šampoon (see oli üsna odav, aga ta ostis selle, sest see oli ilusas pudelis) ning Cocoa Nut Rich Body Cream.
Ta asetab omad asjad saunapingile, et neid oleks visuaalselt kaunis vaadata. Ta imetleb väheke oma asju ja liigutab seejärel šampoonipudeli mõne sentimeetri võrra vasakule.
Täiuslikust natüürmordist on tal puudu vaid viinamarja kobar... noh selle ta võtab siis kaasa järgmisel korral. Lõhn Chanel No.5 on tal hommikumantli taskus. Saunast lahkudes panebki ta endale peale vaid Chanel No.5, et veeta meeletu õhtu.

Skorpionil on kaasas saunaviht ja ta on väga vaimustunud, sest on leidnud poest triibulise seebi. Seebi nimi on "The Horror of Bloody Mary"
Skorpion ei saa aru teiste ükskõiksest suhtumisest tema seebi suhtes... "No visake siis vähemalt leili juurte ja vihelge korralikult!" lausub ta ja puhub naljatades kuuma õhku saunakaaslaste suunas, soovides, et saunas oleks äge, mitte selline nõme harmooniline rahulik olemine...

Ambur tuleb sauna käed taskus. Ta laenab küsimata teiste asju ning ta isegi ei märka Skorpioni uhket värvilist seepi. Kuuldes aga seebi ingliskeelset nime on ta haaratud, reisides oma mõtetes kusagile kaugele, kus kõlavad kõikide seepide nimed välismaa keeltes.

Kaljukitsel on kaasas vasar, sest tal oligi plaanis kinni lüüa paar lava laudadest lahti tulnud naela. Ta vihtleb kaua ja kõvasti, ise samal ajal mõnust oiates. Saun on talle täiuslik väljakutse ja nauding. "Mõnus!" lausub Kaljukits lõõgastunud olekus.

Vahepeal:

Sõnn vahetab teist korda asendit.

Veevalaja jääb silmitsema Neitsi saunalina ja pepualuse kooslust, samal ajal mõeldes: "Kas oleks võimalik leiutada materjal, mis oleks üheaegselt sooja hoidev ja mustust hülgav?"

Ta taipab, et ongi leiutanud TEFLONI! Teda ei häiri, et keegi muu on selle juba varem leiutanud. Tema on leiutanud just nüüd teflonist saunalava! Ta on totaalselt unustanud, et on saunas ja ta peas keerleb vaid mõte, kuidas teha teflonist saunalava nii, et see ei kõrvetaks peput...

Kalad on jäänud natuke hiljaks, sest ta jõi saunaõlled enne sauna ära. Ta jõuab kohale alles siis, kui kõik teised on juba läinud ning kuumustki pole enam palju järel. See aga Kalasid ei häiri, sest tal on sees piisavalt soojendavat märjukest.

Kuumust võib ju ka ette kujutada, mõtiskleb Kalad. Saunas valitseb täielik vaikus ning Kalad arvab hetkeks, et ongi seal täiesti üksi.

Tegelikult aga nii see ei ole... Sellepärast, et Sõnn on ikka veel saunas....