Improteatris astub näitleja lavale ilma ette kirjutatud teksti ja loota, toeks vaid partnerid. Vajalik inspiratsioon saadakse publikult ning lavale jõuavad näitlejate kohapeal sündivad karakterid, šketsid, laulu ja tantsunumbrid ning ka pikemad seotud narratiivid.

Ott Sepp ise kommenteerib eesootavat: “Mida aeg edasi, seda konstrueeritumaks, lineaarsemaks ja narratiivipõhisemaks muutub mu mõttemaailm. Improteater annab hea võimaluse ennast sellest jälle lahti raputada ning leida taas enda seest üles absurd ja sürrealism, mis keskea lähendes kipuvad aina rohkem tahaplaanile jääma.”

Etendused toimuvad 7. mail Rapla Kultuuriklubi BAAS, 12. mail Tartu Karlova Teatris ja 13. mail Tallinna Kammerteatris. Etenduste algus kõikjal kell 19:00.

Improteater IMPEERIUMI on alates 2014. aastast tegutsev improvisatsioonilist teatrivormi viljelev trupp, kuhu kuuluvad Tarvo Krall, Erki Aule, Mairi Tikerpalu, Maarika Mesipuu-Veebel (Rakvere Teater), Merilin Kirbits, Kati Ong (Endla Teater), Maarius Pärn ja Rauno Kaibiainen, muusikud Madis Kreevan ja Ragnar Toompuu, valgustaja Mario Saarik.