Enrique Iglesias

Enrique Iglesias teatas Austraalia televisioonile, et tal on maailma kõige väiksem peenis. Hiljem võttis muusik oma meheau taas teemaks ja andis teada, et järgmisele tootele, kuhu ta oma nime paneb, on ekstraväikesed kondoomid. Nimelt kurtis staar, et ta ei suuda poes kunagi leida ekstraväikseid kondoome.

Ashton Kutcher
Endised tüdruksõbrad võivad väga õelad olla. Aastal 2008 astus näitlejatar Brittany Murphy üles David Lettermani saates ning kommenteeris seal Ashton Kutcheri suhet Demi Moore'iga: "Ma usun, et nende suhe tähendab seda, et ühele ei tähenda vanus midagi ja teise jaoks suurus ei loe."

Kutcher ei pidanud pikka viha. Kui Brittany Murphy aasta hiljem suri, säutsus ta Twitteris: "Täna kaotas maailm ühe päikesekiire."

Nick Lachey

Aastal 2006 läksid Nick Lachey ja Jessica Simpson lahku. Simpson pihtis pärast lahkuminekut järgmist: "Probleemiks oli Nicki väike varustus. Kui me esimest korda seksisime, siis ausalt öeldes, ei tundnud ma suurt midagi. Mul on Nickist kahju, kuid samas ma armastasin teda."

Mick Jagger

Paraku pole vaid endised kallimad need, kes meeste kohta inetusi räägivad. Mick Jaggeri bändikaaslane Keith Richards kirjutas oma eluloos, et Mick Jaggeril on küll võimsad munad, kuid ülejäänu ei vääri mainimist."

Mick Jaggeri endine abikaasa Jerri Hall asus Sir Mick Jaggeri au kaitsma: "Mick on väga hästi varustatud. Ma tean seda kõige paremini - olin temaga koos 23 aastat. Keith on lihtsalt kade."

Jude Law

Aastal 2005 jäi näitleja Jude Law, kes oli Sienna Millerit oma lapsehoidjaga petnud, paparatsole kaamera ette hetkel, mil ta ujumispükstest välja astus. New York Post avaldas fotod ja mitte kellelegi ei avaldanud pilt muljet ...

Brad Pitt

Juliette Lewiselt uuriti, kuidas Brad Pitt linade vahel on, mille peale humuri endine tüdruksõber ütles "pole just kõige suurem asi" ningi pahvatas seejärel naerma.

Daniel Radcliffe

Toona peamiselt vaid võlurimaailmaga seostunud noor näitleja soovis 2007. aastal end tõestada ka teatrilaval. Etenduses "Equus" peaosalist kehastanud Radcliffeil ja tema lavapartneril Joanna Christie'l oli ühine seksistseen, kus noormees tervele teatripublikule oma meheau paljastas. "Mis tilluke asi seal ripub?" olevat keegi pärinud. Daniel süüdistas "kokkutõmbumises" aga oma lavanärvi ja ruumi madalat temperatuuri.