Mäng on lihtne ja arusaadav kõigile. Turniiri põhimõttel üles ehitatud saates osaleb kolm mängijat, kellest parim pääseb edasi. Iga nädala parimad kohtuvad finaalis.

Esimese saate külalised on näitleja ja koomik Henrik Normann, laulja Birgit Sarrap ja MotoNostalgia päevajuht Erki Peinar. Järgmistes saadetes astuvad teiste seas võistlustulle telesaate „Rakett 69” seitsmenda hooaja võitnud Karl Vilhelm Valter, kulturist Ott Kiivikas, poliitik ja laulja Aivar Riisalu, koorijuht Lydia Rahula ning näitleja Mihkel Tikerpalu. Saadet juhivad Gaute Kivistik ja Jaana Heeringson.

„Eesti mäng” esmaspäevast neljapäevani, kell 21.35 ETV

„Kuldvillak” otsib uusi mängijaid!

Kanal 2 jätkab sügisel Teet Margna juhitud mälumänguga „Kuldvillak”. Eesootaval telesügisel jõuavad eetrisse täiesti uued osad, kuhu just praegu otsitakse mängijaid. Registreerimine on juba avatud ja eeltestimised toimuvad laupäeval, 12. augustil Tallinnas ja pühapäeval, 20. augustil Tartus. Kes tunneb, et soovib end maailmakuulsas mälumängus proovile panna, on oodatud endast märku andma aadressil kuldvillak@kanal2.ee. Registreerudes märkige ära, kas soovite osaleda testimises Tallinnas või Tartus.

„Sajandi valitsejanna” etteotsa astub eestlastele tuttav Türgi staar

Laupäeviti Kanal 2 ekraanil näidatav ajalooline suursari „Sajandi valitsejanna” jätkab uue näitlejannaga, kelleks on menukatest draamasarjadest „Purunenud elud” ja „Armastus ja karistus” tuttav Nurgül Yeşilçay. Türgi ajaloo üht mõjukaimat naist Kösemi kehastav 41-aastane Nurgül Yeşilçay võtab selle rolli üle teiselt sealse telemaastiku superstaarilt Beren Saatilt. Kui teleekraanil toimub peategelase vahetus 22. juulil, siis Kanal 2 pakub fännidele võimalust VeebiTV pluss-klientidel tutvuda uue peategelasega juba sellest laupäevast, sest nüüd ja edaspidi on kõik „Sajandi valitsejanna” osad veebis üleval nädal aega enne laupäevast eetrit.

„Sajandi valitsejanna” laupäeviti, kell 21.35 Kanal2