"Pealtnäha veidi depressiivse olemisega, südamevalu lugu "Misty" on tegelikult lugu võitlemisest ja lootusest. Samas usume, et igaüks saab sellest omamoodi isikliku emotsiooni," kommenteerib bändi solist Marie Vaigla.

“Misty” on Frankie Animali kolmas singel sel aastal, eelnevalt on ilmunud “Nightlights” ja “Pretty Late”, peagi on oodata ka neljandat singlit. "Tegelikult ongi tegemist kaksiksingli esimese väljaandega. Kui
"Misty" on selline veidi nukrama ning salapärasema alatooniga, siis järgmine, "Funny", nagu nimigi ütleb, on täielikult selle vastand, kuid sellest juba koos üllatustega varsti lähemalt," sõnab Marie. "Mõtted liiguvad ka täispika albumi suunas, kuid midagi veel lubada ei saa. Tegutseme rahulikult omas tempos ning ei taha loomingulist protsessi kuidagimoodi survestada," lisab ta.

Küll aga rõõmustab bänd fänne novembris ja detsembris kontsertidega. "Tulemas on Eesti minituur - kontserdid toimuvad Tallinnas, Pärnus, Tartus, Viljandis. Rohkem infot ilmub ka lähiajal ikka meie Facebooki lehele," lubab Marie.