Tänavu esindab Eurovisioni lauluvõistlusel Eestit Elina Nechayeva. On palju räägitud tema helisevast lauluhäälest ja kallist projektorite rendist, kuid kahe silma vahele on jäänud üks detail — Elina perekond.

Lähemal uurimisel selgus, et Elina Nechayeva õde oli eestlaste seas tuntud juba ammu enne seda kui avalikkus Elinast midagi teadis. Nimelt on Elina Nechayeva õeks ei keegi muu, kui “Kodu keset linna” seriaalist tuntuks saanud Arina Milišnikova, kes mängis sarjas Steni ja Marina tütart Karolat.

Kui Elina oma lauljateed 2009. aastal "Eesti otsib superstaari" saates alles alustas, elas õde Arina talle väga kaasa. “Aga minu õde osaleb superstaari-saates,” teatas Karolat mängiv tüdruk tookord uhkusega. Arina lubas õe edasipääsemiseks saata koguni 10 sõnumit.

Kahjuks aga langes Elina staarisaate stuudiovoorust välja. Elina ja Arina ema Irina oli vanema tütre üle siiski uhke: ”Muidugi on meil kõigil väga hea meel ja me oleme rõõmsad, et Elina nii kaugele jõudis,” sõnas naine tookord. Vaevalt, et keegi nende perekonnast siis teadis, et Elina kord Eurovisioni võistlusele Eestit esindama läheb.

Nüüdseks on Arina üles kasvanud kauniks nooreks neiuks. Eelmine aasta pani Elina facebooki üles pildi, kus õnnitleb õde põhikooli lõpetamise puhul. Tüdrukute ema näeb aga nii nooruslik välja, et pildil on raske aru saada, kes on ema ja kes tütar.