Kord, kui showmees HENRIK NORMANN ei tahtnud «vale» naisega suhtlemist jätta, ähvardas oma naine ta maha lüüa…

Kas mehe kuulsus on suhtele ohtlik? Milline on seksikas naine? Mis on naise G-punkt ning kas süütuse taastamine on tarvilik? Maie Põlluna tuntud ja armastatud Henrik Normann (35) räägib avameelselt vastassugupoolest.

Sinu kolleeg ja lavapartner Madis Milling läks abikaasast lahku, öeldes, et lahutuseni viis teda kuulsus. Kas tuntus ajab suhted sassi?

Mitte kuulsus ei aja suhteid sassi, vaid prioriteedid lähevad lahku. Teadupärast on meestele nende töö väga armas ja oluline. Teinekord on tingimused sellised, et magan kella kaheteistkümneni, õhtul kell kuus sõidan jälle ära ja saabun järgmise päeva lõunaks. Võib arvata, et naisi, kes pikka aega sellist elu taluksid, ei ole palju. Naised tahavad stabiilsemat pereelu.

Kas sinu abikaasa Triinu aktsepteerib sinu tööd? Olete te enda kooseluga rahul?

Minu naine talub seda kõike väga hästi. Talle isegi meeldib, et ma ära lähen. Ta saab siis omaette olla ja omi asju teha. Ka käib Triinu tihti ringreisidel kaasas ja osaleb samuti, aidates mind vahel näiteks meigitegemisel.

Kas tuntus ja hea välimus tõmbavad tugevasti naisi ligi?

Kummuli nad mind ei jookse ja ma olen alati saanud naistega hästi suheldud. Mul on päris palju naistuttavad, -sõpru. Mulle naistega suhtlemine klapib, saan nendega kõigest rääkida. Meestel on naistega isegi lihtsam suhelda kui naistel naistega. Muidugi mitte alati, eks loodus on ikka nii paika pannud. Ega kass ei kisu ka viinereid kilepakist välja pererahva kiusuks, vaid ikka seetõttu, et kassis on sees väikene tiiger.

Millised naised sulle meeldivad?

Naised, kellel silm särab. Julged naised. Need, kes suudavad kuuldavalt rääkida üle laua, aga mitte üle saali.

Eelistad aktiivseid või tagasihoidlikke naisi?

Ma ei ütle, et naine peab olema mingi rüblik või maadleja. Mulle meeldib naisterahvaga rääkida, kes ei ole nui — ei ta oska öelda, ei ta oska mõelda. Suhtlemisoskus on oluline.

Naise kehaosa, mida esimesena vaatad?

Silmad registreerin ära. Aga mingit maniakaalset huvi eraldi kehaosade vastu ei ole täheldanud. Jalgu? Mul on endal piisavalt kenad jalad, nii et ma ei pea naiste jalgu vaatama.

Kuidas suhtud iluoperatsioonidesse?

Andke tuld! Kõik operatsioonid, mis tõstavad inimeste tuju ja teevad neid paremaks — tuld! Laske ennast lõigata siit ja sealt. Arstid on õnnelikud ja patsiendid on õnnelikud.

Mis teeb naise seksikaks?

Naise olek. Kui naine on nui, siis pole seksikusest juttugi. Aga seda võib raudselt öelda, et kui naisterahvas lööberdab, jalad sissepoole või lohistab neid järel, oma arust hästi ninnu-nännu-nunnu, on ta tegelikult… No kuulge, naine ei saa olla nii raske — ei oma mõtetelt ega füüsikareeglite järgi. Jube!

Ekstravagantseim samm, mis naine on sinu pärast teinud?

Ähvardanud maha lüüa. Kätte saan, siis maha löön! Oma naine ähvardas. Suhtlesin ühe naisterahvaga, kes Triinule ei sümpatiseerinud: ta ei tahtnud, et ma temaga suhtleks, aga minul polnud selle naise vastu midagi, suhtlesin edasi. Triinule see ei meeldinud.

Mis sind naiste juures häirib?

Kui nad ütlevad, et jah, ma sain aru, aga tegelikult ei saanud midagi aru. Miks nad siis uuesti ei küsi!? Vaatan silma ja mitte mömmigi ei saa aru. Olen õppinud, et seletan asju igaks juhuks ilma küsimata kaks korda.

Oled sa romantiline mees?

Kindlasti. Vahendeid valimata eesmärgi nimel edasi! Kui ma ikka sada roosi viin, siis ikka tõsiselt sada roosi. Viimati viisin Triinule kooli lõpetamise puhul sada kollast roosi. Kõik ühte ei mahtunud, viisin kahe plekkämbriga.

Oled sa osav flirtija?

Ei oska öelda. Flirtimine on mäng, mida ei saa üksinda mängida, see oleneb paljudest asjaoludest. Igatahes tuju tõstev on see küll. Kui seda osatakse teha, siis saavad mõlemad osapooled kosutust. Mu naine pole selle pärast silmapaistvaid stseene teinud. Kui on usaldus olemas, siis võid endale päris palju lubada.

Kas sul on olnud kõrvalhüppeid?

Praegu väga ei meenu. Mul on teistsugused hobid, kui nii saab öelda.

Esimene armastus?

Eks see keskkooli ajal oli. Aga peale minu ei teadnud seda keegi, siiamaani ei tea. Kaugelt piidled, öösel higistad, krambid…

Esimesed musid? Ma isegi ei mäleta, need ei olnud mingid korralikud suudlused. Lihtsalt lätsutamine.

Millal sa süütuse kaotasid?

Käisin ülikooli esimesel kursusel. Sellest korrast on mul väga positiivsed mälestused. Olime mingil peol linnast väljas. Oleks ma siis teadnud, et jääme ööseks ja kõik see juhtub, siis poleks jäänudki. Mis siin salata, kogemusi ei ole, aga loodus on nii hästi asja sättinud, et ega ikka jänni ei jää. Lase ennast lihtsalt lõdvaks!

Kõige ekstreemsem koht, kus oled naisega vahekorras olnud?

Ma pole küll sinna klubisse jõudnud, kes on seksinud lennukis, liftis või tualetis, aga kui ma meenutan, siis Soome laeva koridoris küll. Väga tore oli. See oli tupikkoridor. Polnud hirmu, et keegi peale satub.

Eelistatuim afrodisiaakum?

Ei tea. Turvaline peab olema, siis on mõnus. See, et sinna juurde käib mingi vein või küünal, on vahva, aga tore peab olema. Kui teha üks kord ja korralikult, siis ongi kõik, pole vaja neid küünlaid ka kogu aeg põletada. Seksima ei pea kodus, võid ju minna heinamaale, teades, et on üsna ebatõenäoline, et keegi veel sealt mööda läheb. Privaatsus.

Kas sa tead, mis on G-punkt ja kus see asub?

Aa, see on see mingi, kuhu vajutad ja mootor läheb tööle, niiöelda on-off-nupp. Naised, enne kui vajutate G-nuppu, kontrollige, kas patareid on värsked! Aga eks see kulub noortele ära, vanadel on niikuinii oma väljakujunenud stiil ja nipid.

Kuidas sina voodielu värskena hoiad?

Värsked linad ja… ei, rollimänge me ei mängi. Olen selles mõttes vanamoeline. Aga miljöö muutmine aitab ka.

Mis sa sellest arvad, et mõned naised lasevad oma neitsilikkuse taastada?

Mida see annab!? Nojah, meest võib ju petta, aga ennast ei peta. Kui eesmärk on mõnda meest lollitada, siis võib see isegi lahe olla, aga enda jaoks… Lolli meest on väga lihtne lollitada! Võib-olla on tõesti vahe, kas naine on enne vahekorras olnud või mitte. See on vanuse küsimus. Teisele ringile minnes oleks väga ebaviisakas seda nõuda.

Kas sa tänu oma Maie rollile mõistad naisi paremini?

Ei usu. Ei saa nendest naistest ikka aru!

Kas see tähendab, et olemaks naisega õnnelik, pead sa naist südamest armastama ja samas mitte üritama teda kunagi täielikult mõista?

Nii julmalt ma ka ei ütleks. Et naisega hea olla oleks, peab temaga suhtlema. Peab rohkem rääkima. Pole mõtet nägusid teha ja näidata, kui tugev ma olen. Kord autos proovisin: kõik, nüüd siit Mäo ristist alates kuni Tartuni ei räägi ma oma naisega mitte ühtegi sõna. Enne Tartut lobisesin nii, et… Naine sai aru, aga mõtles, las ta junnib. Pärast naersime koos.

Miks elavad abielus mehed kauem kui vallalised?

Tahaks uskuda küll, et see on tõsi. Äkki on see hingerahu küsimus.

Millist nõu annaksid Kroonika naislugejatele?

Olge julged ja abielus. Ja kutsuge endale külalisi.