LUISA VÄRK liikus uue ööklubi, Club von Überblingen avamisel hoopis riigikogulase TAAVI RÕIVASE seltsis.

Igimuistsetest aegadest on naisterahva ülimaks andeks peetud oskust teha hea partii! Laulutüdruk Luisa Värk (20), kes pidi alla vanduma «Eesti otsib superstaari» finaalis Birgit Õigemeelele, triumfeeribki meesterindel. Tütarlaps, kel paari kuu eest usuti olevat lõõmavad tunded Tomi Rahula suhtes, liikus uue ööklubi, Club von Überblingen avamisel hoopis riigikogulase Taavi Rõivase (27) seltsis.

Reformikas Taavi Rõivas, kellele on viimasel ajal tähelepanu langenud seoses tema võitlusele SMS-laenude vastu ja autoavarii põhjustamisega augusti alguses Võrus, purtsatab naerma väite peale, et tema ja lauljatari vahel täheldati intiimsust: «Mida tänapäeval intiimsuse all mõistetakse? Ju siis oli…» Ta ei salga kokkulepet ööklubi avamisele koos ilmuda. Järele mõeldes pakub noormees, et kutsujaks oli vist Luisa. Vist. Taavi lisab: «Luisa on sõber!» Ehk et Luisat tunneb ta sõprade kaudu.

Kui Luisalt armuasjade kohta pärida, kukub ta samuti naeru kõkutama. Näitsik kinnitab kaaslase sõnu — tema ja riigikogulase vahel ei hingitse suuremat tunnet kui sõprus. Kroonika fotosilma ette sattudes põrkusid nad aga millegipärast teineteisest eemale nagu samalaengulised magnetid...