Kui aasta alguses oli ansambli Tiger Milk laulja Eva Vaino (27) õnnelikus suhtes Riho Krausiga ja tantsustuudio DanceAct asutaja Georg Kodusaar (36) kenasti abielus Kristiina Tatteriga, siis aasta lõpus puhuvad uued tuuled – noored on teineteist leidnud! Eva ja Georg jäid silma džässiklubis Clazz, kus nad teineteise lähedust nautisid. «Oi, Georg on mu treener! Tunneme üksteist üle seitsme aasta,» sõnab Eva. Seda, et nad Georgiga Clazzis käest kinni käisid, ta ei mäleta: «Ei meenu küll. Ei, käsikäes pole me olnud.»

Eva märgib, et nii tema kui Georgi elus on keerulised ajad – üksteiselt saadakse lihtsalt tuge. «Praegu on periood, mil meil pole kellegi teisega väljas käia, ja nii me siis käimegi koos. Ka minu tuttavate seas on see küsimusi tekitanud,» lisab Eva.
Georg toonitab, et on Evaga üksnes hea sõber. «Erinevalt paljudest teistest usun ma, et meeste ja naiste vaheline sõprus on täiesti võimalik. Vähemalt minu elus on see alati nii olnud,» lausub Georg. Oma abielu kohale kerkinud mustadest pilvedest ta rääkima ei soostu. «Ütlen vaid seda, et mu elus on hetkel kõik väga hästi ja ma olen väga õnnelik.»
Georg abiellus 2011. aasta suvel Kristiina Tatteriga, kes on Solaris Kino turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tanel Tatteri õde. Tanel aga tegi õe pulmas oma väljavalitule Riina Rossarile abieluettepaneku.