Chris Hemsworth — Kim Hyde

Vaevu meenub aeg, mil Chris Hemsworth megastaaride hulka veel ei kuulunud, ent enne “Thori” veetis ta palju aega Summer Bays. Aastatel 2004 — 2007 oli ta tuntud kui Kim — vetelpäästja ametit pidav maapoiss, kes sulatas nii kohalike neidude kui ka televaatajate südameid.

Tänasel päeval on Hemsworth Hollywoodi südametemurdja, kes lisaks Thori kehastamisele on kaasa löönud ka kassahittides “Star Trek”, “Snow White and the Huntsman” ja “Rush”.

Heath Ledger — Scott Irwin

Enne 1998. aastal Ameerikasse kolimist oli Heath Ledger Summer Bay üks silmapaistvamaid pahasi poissi. Tema seebikakarjäär jäi küll üürikeseks, ent selle aja jooksul suutis ta vaese Sally (Katie Richie) jaoks palju draamat tekitada.

Hollywoodi kolides lõi Ledgeri täht kiirelt särama. Meie aja üheks parimaks karakternäitlejaks titulleeritud Heath Ledger tõi meieni seni parima Jokkeri osatäitmise, mis kahjuks jäi tema jaoks ka viimaseks. Ledger teenis postuumselt näitleja Oscari “Pimeduse rüütli” Jokkeri rolli eest. Varasemalt kandideeris suurepärane karakternäitleja 2005. aasta draama “Brokebacki mäe” (“Brokeback Mountain”) eest parima meespeaosa Oscarile. Ledgeri kuulsamad filmid olid veel “10 põhjust sind vihata” (“10 Things I Hate About You”, 1999), “Patrioot” (“The Patriot”, 2000), “Rüütli lugu” (“A Knight’s Tale”, 2001), “Koletise ball” (“Monster’s Ball”, 2001), “Dogtowni peremehed” (“Lords of Dogtown”, 2005).

Heath Ledger leiti 2008. aasta jaanuaris surnuna New Yorgis tema Manhattanil asuvast korterist. Surma põhjustas kuue erineva retseptiravimi manustamise tagajärjel saadud üledoos. New Yorgi meditsiinikeskuse pressiesindaja kinnitas, et näitleja suri erinevatest tugevatoimelistest narkootikumidest tingitud mürgituse tõttu. Teiste seas leiti Heath Ledgeri kehast jälgi valuvaigistist Oxycontin ja rahustitest Valium ja Xanax. 28-aastane Ledgeri leidis surnuna tema Manhattanil asuvast korterist koristaja ning mehe surnukeha läheduses vedeles erinevaid tugevatoimelisi retseptiravimeid.

Naomi Watts — Julie Gibson

Aasta 1991 tõi Summer Baysse Julie, kes muretses suurema osa ajast oma romantiliste suhete pärast ja tülitses vennaga. Julie lahkus ülikooli tõttu Bayst ja Watts ei vaadanud enam kordagi tagasi.

Pärast pisemaid filmirolle tegi Watts 2001. aastal läbimurde David Lynch’i filmis “Mulholland Drive”, millest sai näiteljatari eduloo algus. Tal on tänasel päeval ette näitada kaks Oscari nominatsiooni rollide eest filmides “21 Grams” ja “The Impossible”.

Guy Pearce — David Croft

Summer Bays ei jäänud paikseks ka Guy Pearce’i poolt kehastatud David Croft. Pärast Wattsi lahkumist oli aeg Guy debüüdiks. Oma õe Lucinaga (Dee Smart) suhteid lappima tulnud David leidis põhjuse, et jääda linna kauemaks, kui sädemeid hakkas lendama tema ja Sophie (Rebekah Elmaloglou) vahel. Sarjas “Kodus ja võõrsil” pole elu aga lihtne ja nende armulugu sai traagilise lõpu, kui David autoõnnetuses suri.

Pearce jätkas tööd televisioonis, kuid suur ekraan hõikas tema nime ja tänasel päeval on ta enim tuntud hoopis rollide eest filmides “The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert”, “L.A. Confidential”, “Memento” ja “The Hurt Locker”. Viimasel ajal on ta kaasa löönud filmisarjades “Iron Man” ja “Prometheus” ja peagi astub ta üles Saoirse Ronani kõrval teoses “Mary Queen of Scots”.

Isla Fisher — Shannon Reed

Aastal 1994 “Kodus ja võõrsil” kambaga liitnud Isla Fisher mängis kolm aastat Shannon Reedi ning selle aja jooksul pidi ta rinda pistma eriti raskete tegevusliinidega, mille hulka kuulusid toitumishäired ja peaaegu uppumine.

Pärast 1997. aastal Bayst lahkumist sai Fisherist edukas komöödiastaar, lüües kaasa filmides “Wedding Crashers”, “Definitely Maybe” ja “Confessions of a Shopaholic”. Huumor on küll tema leivanumbriks, ent tõsisemad rollid filmides “The Great Gatsby” ja “Nocturnal Animals” on toonud talle samuti kiitust.

Melissa George — Angel Brooks

Veel üks 90ndate läbimurdestaar Melissa George püüdis pilke Angel Parrishina aastatel 1993-1996. Tegemist oli rolliga, mis tegi temast tõelise rahva lemmiku. Tema traagiline arumulugu Shane’iga (Dieter Brummer) on sarja fännidel senini südames.

Melissa nägu on senini televaatajate jaoks tuttav. Ta on kaasa löönud erinevates hittsarjades, seal hulgas “Friends”, “Alias” ja “Grey’s Anatomy”.

Dannii Minogue — Emma Jackson

Minogue püüdis esialgu Marilyn’i rolli, kuid toona tundis ta, et pole selle karakteri kehastamiseks siiski õige inimene. Produtsendid lõid talle hoopis poisiliku Emma rolli ja praegu on veider isegi ette kujutada, kuidas asjad oleksid võinud olla teisiti. Oma muusikukohustuste tõttu jäi Dannii seebikakarjäär lühikeseks, kuid aasta jooksul suutis ta Summer Bays korraldada küllaga draamat.

Laulmine, tantsimine, näitlemine, moeloomine — Minogue on teinud aegade jooksul teinud kõike ja ta jätkab edukat karjääri muusikas.