22. novembril esinevad Saku Suurhalli laval Eesti muusikamaastiku kõige omanäolisemad artistid, kelle panust meie kultuuri värvikirevusse on võimatu alahinnata. Sellises koosseisus ainult sellel päeval ja ainult ühel kontserdil! Milline oleks meie jazzmuusika ilma Kadri Voorandi imeliste vokaalesitusteta? Kui erinev oleks kümnete Eesti albumite kõlapilt, kui neil poleks musitseerimas kitarrist-multitalent Erki Pärnojat? Kas keegi laiemas maailmas teaks üldse midagi meie poppmuusikast, kui NOËP ei kinnitaks päev-päevalt üha jõulisemalt kanda aina prestiižsematel lavadel? Kui mitu tooni igavamad oleks meie live-kontserdid ilma Estonian Voices’i lugematute töötlustega žanris, millest meil ehk üldse aimu poleks?

Kadri Voorand on esmaklassiline artist, kel on suurepärane hääl. Ta teeb koostööd parimate muusikutega, kellega koos loodud muusika on spontaanne ja pakub meeliülendavat emotsiooni. „See on minu elu kõige tähtsam kontsert,” ütleb Kadri Voorand. „Saan tuua lavale oma unistuste koosseisu. Muusika, mida praegu selle kontserdi jaoks kirjutan, on pigem popi poole kalduv alternatiivmuusika. Aga ka džässmuusika fännid saavad kätte kõik, mida nad on kuulama tulnud.”

Estonian Voices on Eesti vokaalmuusika üks omanäolisemaid kooslusi, mille koosseisu kuuluvad Maria Väli, Mirjam Dede, Mikk Dede, Kadri Voorand, Rasmus Erismaa ja Aare Külama.

“Paneme aja seisma” on kontsert, mis vastab erakordselt ausalt oma pealkirjale. Just sel ühel õhtul jääbki aeg seisma, et jääda publiku mällu elamusena alatiseks. Olgugi, et kõiki eelnimetatud artiste võib kohata esinemas nii siin- kui sealpool piiri, jääb aeg külastajatele seisma just sellel ühel kontserdil, sest mitte kunagi varem pole selline kooslus omavahel lava jaganud. Nii võib külastaja olla tunnistajaks mitmete eriilmeliste muusikaliste dialoogide sünnile. Kuidas kõlab Erki Pärnojale (kes muide salvestamas oma viimatisele üliedukale sooloalbumile järge) ainuomane eksperimentaalne helikeel segatuna Kadri Voorandi ürgandekusega? Milline helirännak ootab kuulajat, kui Eesti parim vokaalansambel Estonian Voices kohtub maailma parimaks peetava Accentiga? Ansambliga, mille liikmed elavad eraldi viies riigis ja saavad kokku, kui vaja salvestada plaati või anda mõni harv kontsert. Seekord siis Tallinnas.

Kõik need küsimused leiavad vastuse 22. novembril Saku Suurhallis, kui toimub piiratud piletite arvuga kontsert “Paneme aja seisma”.

Kontsert on istekohtadega ja müügile tuleb vaid 4500 piletit.

Osta pilet eelmüügist ja võid olla kindel, et ei jää ilma 2018. aasta Eesti kõige musikaalsemast sündmusest, kus aeg jääb tõepoolest seisma hetke, milles saad viibida vaid ühel õhtul.

LP tellijatel on eelis! LP tellijatele on broneeritud parimad istekohad lava ees asuvas sektoris. Ainult LP heal tellijal on võimalus sinna piletid soetada. Täpsem info saadetakse tellijatele e-posti teel.

Kontserti korraldab Ekspress Meedia.
Osta pilet SIIT.