„Seitsmesed“ ja Inbank kutsuvad teada andma kaasmaalastest, kes on eriliste ettevõtmiste, positiivse ellusuhtumise või vaprate tegude poolest teistelegi eeskujuks ning väärt Seitsmeste uhkuse tiitlit.

Eesti juubeliaastal on eriline rõõm meie väikese riigi tõelist uhkust ehk lihtsaid inimesi tänada. Ootame vihjeid kõigi kohta, kelle töökus, silmasära, soe süda ja erilised teod teisigi inspireerida võiks,“ märkis „Seitsmeste“ produtsent Annely Adermann.

Inbank Eesti tegevjuht Margus Kastein julgustab samuti tänu väärivatest inimestest teada andma: „Soovime luua igapäevaellu natuke rohkem positiivset fooni. Eestis on palju tublisid ja toredaid inimesi, kelle tegevust tasub märgata ja tunnustada. Eriti väärivad tunnustust muidugi need inimesed, kes oma tegevuse ja ellusuhtumisega innustavad teisigi,“ märkis ta,

Mullu esitatud kandidaatide seast pälvisid Seitsmeste uhkuse-tiitli Pärnu naiste tugikeskuse juht Margo Orupõld, liikumispuudega inimeste eestkõneleja Jüri Lehtmets, heategevusliku maalimisprojekti algatajad Marianne Tamm, Annabell Sarapuu ja Maarja-Liis Uri, Hiiumaa külasäde Maire Põldma, noored elupäästjad Sander Aavik, Kaspar Parksepp ja Henry-Magnus Roks, doonoripaar Külli ja Kalev Erk ning terve seltskond ärksaid noori, kes korraldasid Vabaduse väljakul ärajäämisele määratud tantsupeo.

„Seitsmeste uhkuseks“ esitatud kandidaatide seast valitakse välja seitse inimest, kelle tegemised on eeskujuks ja inspiratsiooniks kõigile. Neid tutvustatakse „Seitsmeste“ saadetes ning tunnustatakse pidulikul vastuvõtul „Seitsmeste uhkuse“ tiitliga.

Vihjeid tublide inimeste kohta oodatakse kuni 25. novembrini SIIA, meili teel: uudised@tv3.ee või postiaadressile: TV3, Peterburi tee 81, 11415, Tallinn.