„Mõnikord mulle meeldib minna ajas tagasi. Olen laulnud seda laulu 16-aastasest peale. Sellel laulul on väga ilusad sõnad. See on romantiline laul kahest inimesest. Poiss läks ära ilusale saarele ja jättis maha kauni tüdruku. Nüüd ta vaatab tagasi nendele ilusatele hetkedele, mis neil koos olid. Ta tahaks minna tagasi enne, kui tema päevad on loetud,“ räägib vanameister, kes taastub hetkel operatsioonist.

„Ma muudaks minevikust palju. Minu minevikus on palju asju, mille üle ma ei ole õnnelik,“ sõnab Benton. „Ma sündisin väikesel Aruba saarel. Mida ma teen siin Eestis? See saab olla ainult saatus. Ma võtsin vastu pakkumise tulla tööle Skandinaaviasse. Juba esimesel päeval kohtasin ma siin oma naist.“

„Land Of The Sea And Sun“ on tuntud lugu, mida on esitanud Harry Belafonte ja Baha Men. Benton esitab esimese salmi eesti keeles. Maian Kärmas kirjutas eestikeelsed sõnad. Heategevusplaadil laulsid lisaks Bentonile sõbrad Silvi Vrait, Ivo Linna, Vaiko Eplik, Lauri Pihlap, tütar Sissi ja paljud teised.